Tragiczny wypadek ulubionych bohaterów "Barw Szczęścia" wstrząśnie widzami

Tragiczny wypadek ulubionych bohaterów "Barw Szczęścia" wstrząśnie widzami Źródło: instagram/barwyszczescia.official/

Bohater serialu TVP umrze? Miłośnikom serialu na pewno trudno będzie pogodzić się z myślą, że mogą już nie zobaczyć swojego ulubieńca w kolejnych odcinkach telenoweli. Niestety, wypadek, któremu ulegną czołowe postaci serialu może okazać się bardzo tragiczny w skutkach.

Lubiana gwiazda TVP będzie miała tragiczny wypadek. Te doniesienia wstrząsnęły widzami i sprawiły, że jeszcze trudniej będzie im wyczekiwać na premierowe odcinki serialu. Wielu z nich martwi się, czy nie pożegnają ulubionego bohatera. Fanom serialu "Barwy Szczęścia" ciężko jest pogodzić się z informacjami, jakie pojawiają się na temat premierowych, powakacyjnych odcinków serialu. Kulisy, które ci mogli obejrzeć w telewizji TVP zdradzają, że już po kilkumiesięcznej przerwie, dojdzie do śmiertelnego wypadku, w którym będą uczestniczyli ich uwielbiani bohaterowie. 

Śmiertelny wypadek w serialu TVP

Do zdarzenia dojdzie w najmniej oczekiwanych okolicznościach, w momencie, gdy wszyscy będą podekscytowani zbliżającym się meczem finałowym o Puchar Polski, w którym zagra Józek (Patryk Pniewski) i Darek (Andrzej Niemyt).  Okoliczna młodzież, będąca zapalonymi kibicami piłki nożnej i przede wszystkim fanami swoich sąsiadów, będzie chciała udać się na wspominany mecz. Dzięki życzliwości księdza Tadeusza (Jakub Mróz) będzie to możliwe, bowiem ten zorganizuje dla nich w tym celu wycieczkę. We wszystkim pomogą mu Władek (Przemysław Stippa) i Franek (Mateusz Banasiuk) i to właśnie on zaoferuje zawiezienie wszystkich na mecz, wynajętym w tym celu niewielkim autobusem.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Choć bohater będzie prowadził zgodnie z przepisami, inny kierowca jadący z naprzeciwka, będzie chciał usilnie wyprzedzić samochód, poruszający się przed nim. Nie będzie jednak spodziewał się, że nagle ujrzy przed sobą autobus i to w niewielkiej odległości. Nie zdąży zatem odbić w żadną stronę więc Franek zderzy się z kierowcą samochodu osobowego. Mężczyzna z mniejszego auta zginie na miejscu, natomiast pasażerowie autokaru trafią w ciężkim stanie do szpitala.  

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Kim jest Jacek Cichopek?! Kasia przestała ukrywać życie prywatne przed mediami
  4. Dzisiaj tylko w jednym województwie będzie bezpiecznie. Uważajcie, może spaść grad wielkości kurzych jaj, służby oficjalnie ostrzegają
  5. Jackowski wszystko przewidział. Służby od rana przestrzegają Polaków jak uniknąć zagrożenia
  6. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel   

Źródło: se

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu