Smutna wiadomość obiega media. Nie żyje były piłkarz reprezentacji Polski

Smutna wiadomość obiega media. Nie żyje były piłkarz reprezentacji Polski Źródło: Pikio.pl

TVP podało smutną informację, którą bardzo źle przyjęli Polacy. Kibice są wstrząśnięci, bowiem zmarł były piłkarz polskiej reprezentacji. Wielu sympatyków "piłki kopanej" pogrążonych jest dzisiaj w żałobie.

TVP informuje o śmierci wybitnego piłkarza, którego pamiętają wierni kibice reprezentacji. Sportowiec zmarł, co wstrząsnęło zarówno rodziną, jak i bliskimi. Pogrążeni w żałobie poinformowali media o tragedii.

TVP podało informację o tragedii. Zmarł były reprezentant Polski

Polska pogrążona jest dzisiaj w żałobie, bowiem zmarł utalentowany piłkarz - były bramkarz reprezentacji Jan Karwecki, który odszedł z tego świata w wieku 70 lat. W polskiej drużynie narodowej występował w latach 1974-75.

Szczególnie wspominają go kibice Cracovii, gdzie rozegrał swoje ostatnie mecze. Zapisał się w zespole wieloma sukcesami, a także wielokrotnie ratował swoją drużynę przed porażką.

Był wspaniałym bramkarzem, którego pamiętne sytuacje po dziś dzień podziwiają sportowcy Lecha Poznań. Swoje "5 minut" miał także w Wiśle Kraków, wielokrotnie przyczyniając się do zwycięstwa swojej drużyny.

Karierę Jan Karwecki rozpoczął we Włókniarzu, a także w Walim. Po świetnych występach z "Kolejorzem" dołączył do klubu Szombierków Bytom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak informuje TVP, piłkarz zmarł nagle, a przyczyna jego śmierci nie jest jeszcze znana. Rodzina pogrążona jest w żałobie. Śmierć Jana Karweckiego spadła na nich nagle. Dzisiaj o zmarłym byłym reprezentancie Polski w piłce nożnej opowiadają media w całej Polsce, które nie mogą zapomnieć jego wkładu w sukcesy polskiego zespołu.

Przyłączamy się do kondolencji, które płyną od kibiców, działaczy, a także innych sportowców.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Bronisławem Komorowskim? Prezydent bardzo schudł. Polacy są zaniepokojeni. To wszystko przez problemy zdrowotne
  2. Kwaśniewska ZDĘBIAŁA na ten widok! O tym marzą miliony Polaków! Oczy wam wyjdą z orbit z zazdrości!
  3. Kim jest Jacek Cichopek?! Kasia przestała ukrywać życie prywatne przed mediami
  4. Dzisiaj tylko w jednym województwie będzie bezpiecznie. Uważajcie, może spaść grad wielkości kurzych jaj, służby oficjalnie ostrzegają
  5. Jackowski wszystko przewidział. Służby od rana przestrzegają Polaków jak uniknąć zagrożenia
  6. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel

Źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News