Znana dziennikarka TVP trafiła do szpitala. Porażająca prawda wyszła na jaw po kilku tygodniach, smutne
Zdjęcie ilustracyjne/ Pixabay.com/ Parentingupstream
Monika Majko - 5 Października 2020

Znana dziennikarka TVP trafiła do szpitala. Porażająca prawda wyszła na jaw po kilku tygodniach, smutne

TVP - dziennikarka stacji trafiła do szpitala, prawda wyszła na jaw dopiero po kilku tygodniach. Media obiegły informacje o stanie zdrowia korespondentki Telewizji Polskiej, lekarze przekazali jej przerażającą diagnozę.

TVP - znana korespondentka Telewizji Polskiej trafiła do szpitala, media dopiero teraz przekazały niepokojące informacje o jej stanie zdrowia. Lekarze przekazali dziennikarce porażającą diagnozę, nie mogła uwierzyć w to, co mówią. Przeszła poważny zabieg.

TVP - znana dziennikarka trafiła do szpitala

Magdalena Wolińska-Riedi ma za sobą wizytę w szpitalu i poważny zabieg, dopiero po kilku tygodniach prawda o jej stanie zdrowia ujrzała światło dzienne. Watykańska korespondentka Telewizji Polskiej uległa kontuzji więzadła w barku, po badaniach lekarze przekazali jej porażająca diagnozę.

TVP - nie żyje polski artystaTVP przekazało niewyobrażalnie smutne informacje. Nie żyje słynny polski aktor i reżyserCzytaj dalej

- Wydawało się, że uszkodzenie barku jest największym problemem. Okazało się jednak, że zawiodło serce. Zostałam poddana zabiegowi kardiologicznemu: kardioneuroablacji. Cierpiałam na bradykardię, serce zwalniało, puls spadało do 40 uderzeń na minutę. Trzeba było więc unieszkodliwić nerw, który za to odpowiadał. Nawet nie wiedziałem, że coś złego dzieje się z moim sercem - ujawniła dziennikarka na łamach tygodnika "Sieci".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Korespondentka TVP przeszła zabieg kardiologiczny

Magdalena Wolińska-Riedi podzieliła się swoim doświadczeniem również z fanami w mediach społecznościowych. Na swoim Twitterze zamieściła zdjęcie ze szpitala, pod postem pojawiło się wiele komentarzy z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia.

- Ja czekam z utęsknieniem na świetne i profesjonalne relacje. Przyjemnie jest słuchać miłego głosu najlepszej korespondentki ale poczekam tyle, ile będzie trzeba - napisała jedna z internautek.

Dzisiaj grzeje:

1. W akcji straż, wojsko i karetki, ludzie są masowo wywożeni. Niepokojące sceny na zachodzie Polski

2. Cmentarze zostaną zamknięte 1 listopada, na Wszystkich Świetych? Jest pilny komunikat kościoła

3. Mamy potwierdzenie, dwóch księży zakażonych koronawirusem. Sanepid pilnie szuka wiernych

Korespondentka TVP wyznała, że wsparcie widzów było dla niej ogromny pocieszeniem w tych trudnych chwilach. Dziennikarka już nie może się doczekać powrotu do pracy.

- W tym trudnym dla mnie czasie bardzo zbudował mnie potężny odzew ludzi. Setki życzeń, wyrazów solidarności, dużo pozytywnej energii - wyznała korespondentka TVP.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiarygodna pozycja "Wiadomości" TVP w polskich mediach. Wielu może być wściekłych
  2. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  3. Media przekazały tragiczną informację. Nie żyje wielka postać, miał koronawirusa
  4. Dorota Szelągowska miała koszmarny wypadek, nie mogła chodzić. Porażające wyznanie, przestała ukrywać
  5. Dorota Gardias już nic nie ukrywa. Porażające słowa ze szpitala, przeżyła dramatyczne chwile
  6. Nawet największy niejadek poprosi o dokładkę. Pyszne kotlety schabowe po meksykańsku

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News