Wszystko było ustawione? Widzowie nie mają wątpliwości, jest afera

Wszystko było ustawione? Widzowie nie mają wątpliwości, jest afera Źródło: youtube.com TVP VOD

TVP rozpoczęło wczoraj transmisję 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Podczas koncertu "Od Opola do Opola" doszło do skandalu. Rozczarowani widzowie zarzucają stacji kłamstwo, są oburzeni tym, co wydarzyło się wczoraj na scenie opolskiego amfiteatru.

TVP transmitowało na żywo rozpoczęcie 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Widzowie z niecierpliwością czekali na koncert "Od Opola do Opola".Tuż przed ogłoszeniem na wizji oficjalnych wyników konkursu na największy przebój w sieci wybuchła afera.

TVP - widzowie są oburzeni, zarzucają stacji kłamstwo

4 września br. rozpoczął się 57. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Telewizja Polska zaczęła transmisję z opolskiego amfiteatru krótkim koncertem pod hasłem "Opole na start". Tuż po nim zrobiono przerwę, w trakcie której na antenie stacji wyświetlono mecz piłki nożnej, w którym w ramach zmagań Ligi Narodów polska reprezentacja walczyła o zwycięstwo z drużyną z Holandii.

Tuż po meczu TVP wznowiła transmisję z Opola. Na antenie stacji wyświetlono występy gwiazd w ramach konkursu "Od Opola do Opola" na największy przebój koncertu. Na scenie pojawili się: Viki Gabor, Cleo, Bartas Szymoniak, Sanah, Marcin Sójka, Enej, Piotr Cugowski, Kamil Bednarek, Weronika Juszczak, De Mono, Natalia Zastępa, Alicja Szemplińska, Lanberry oraz Golec uOrkiestra z Gromee'em, którzy rozpoczęli koncert swoim utworem pt. "Górą ty".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

TVP ujawniło zwycięzcę plebiscytu przed ogłoszeniem wyników głosowania na wizji

Widzowie swoimi głosami zadecydowali, że tegoroczne zwycięstwo należy się młodej wokalistce Sanah. Tuż przed ogłoszeniem oficjalnych wyników na wizji, w sieci wybuchł skandal. Okazało się, że internauci wiedzieli wcześniej o tym, kto zwyciężył w konkursie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła zmiana od dzisiaj. Ministerstwo podjęło decyzję

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Smutne doniesienia z samego rana. Nie żyje wielka aktorka

Informacja o tym, kto zwycięży, miała być podana na instagramowym koncie KFPP w Opolu w czasie, kiedy Telewizja Polska dopiero rozpoczynała transmisję na żywo. Również Agencje fotograficzne miały dostęp do zdjęć z koncertu, zanim był on wyświetlony. Widzowie są oburzeni tym, że choć stacja zapewniała, że koncert jest transmitowany na żywo, wcale tak nie było.

- Według TVP festiwal w Opolu transmitowany jest "na żywo", choć już znamy zwyciężczynię w koncercie "Od Opola do Opola". Ciekawe co sądzi o tym KRRiT? - skomentował sprawę jeden z użytkowników Twittera.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwaga, nowe restrykcje na weselach. Będzie rygorystycznie, wszyscy powinni się przygotować
  2. Amerykanie testują broń przed którą nie ma obrony. Rosjanie przodują w tej technologii
  3. Tragiczny początek weekendu. 10 osób nie żyje, inne walczą o życie, policja potwierdziła najczarniejszy scenariusz
  4. Rodzinny dramat Zenka Martyniuka. Wszyscy milczeli, jest naprawdę źle
  5. Naukowcy określili dokładny rozmiar Megalodona. To był prawdziwy potwór
  6. Media huczały o jej głośnym rozstaniu z mężem. Teraz gwiazda disco polo znów jest na językach, pokazuje ekskluzywne śniadania i bawi się w najlepsze

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News