Napastował kobietę, szukają go! TVP przekazuje apel polskiej policji i publikuje zdjęcie mężczyzny

Napastował kobietę, szukają go! TVP przekazuje apel polskiej policji i publikuje zdjęcie mężczyzny Źródło: bydgoszcz.kwp.policja

TVP przekazuje informacje, o których już od kilku dni mówi cała Polska. Policja apeluje do wszystkich obywateli o pomoc w poszukiwaniu mężczyzny, który napastował kobietę. Specjalnie w tym celu udostępniono jego zdjęcia.

Dzięki TVP polska policja ma większe szanse na odnalezienie sprawcy. Funkcjonariusze nieustannie szukają, jednak odnalezienie go nie jest najłatwiejszym zadaniem. Mężczyzna szybko zbiegł z miejsca zdarzenia i udał się w nieznanym kierunku.  

TVP przekazuje pilne informacje: poszukiwany jest mężczyzna, który usiłował zgwałcić kobietę

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek około godziny 13:20 w Bydgoszczy przy skrzyżowaniu ulic Wyzwolenia i Ciasnej. Stojąca na chodniku kobieta nagle poczuła, jak mężczyzna podbiega do niej od tyłu i zaczyna napastować. Przerażona od razu się wyrwała, a zdezorientowany mężczyzna odsunął się.

Zaczął tłumaczyć, że pomylił ofiarę z koleżanką, a następnie uciekł w ślepą uliczkę. W czasie nerwowych tłumaczeń sprawcy, kobiecie udało się wyciągnąć telefon komórkowy i wykonać mu kilka zdjęć. Chwilę po całym zdarzeniu zawiadomiła policję, a funkcjonariuszom okazała wykonane fotografie. W tym przypadku, schwytanie sprawcy nie jest najłatwiejszym zadaniem, dlatego zdjęcia, które udało się wykonać mogą być bardzo pomocne. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Polska policja prosi o pomoc w odnalezieniu sprawcy

Fotografie sprawcy zostały celowo upublicznione, by jego wizerunek trafił do jak najszerszego grona odbiorców. Służby alarmują, by skontaktować się z najbliższym oddziałem lub o kontakt telefoniczny pod nr 52-525-58-12, 52-525-58-59 lub po prostu 112. Funkcjonariusze zaznaczają, że mężczyzna ma około 180 cm wzrostu i jest krępej budowy ciała. Każda informacja na jego temat może okazać się istotna.

Apel kierowany jest głównie do mieszkańców Bydgoszczy, jednak nie jest wykluczone, że sprawca zdążył się już przemieścić do innego miasta. Czas w tym przypadku jest naprawdę bardzo istotny, bowiem z każdym dniem praca śledczych będzie trudniejsza.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naga kobieta weszła do kościoła. To, co zrobiła potem oburzyło miliony katolików. To się nie mieści w głowie
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Kilkudniowa dieta kapuściana zwala z nóg. Efektem zachwycają się kobiety na całym świecie
  4. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
  5. Tuż przed wyborami PiS daje nowe "plus"! Skorzystają kobiety
  6. Niesamowite nagrania Agnieszki Kotulanki krążą po sieci. Fani we łzach

Źródło: Tvp.info 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News