Gwiazda TVP, TVN i Polsatu spadła na samo dno. Choroba zabrała mu chęć do życia i wszystkie pieniądze, przeżył prawdziwy koszmar

Gwiazda TVP, TVN i Polsatu spadła na samo dno. Choroba zabrała mu chęć do życia i wszystkie pieniądze, przeżył prawdziwy koszmar Źródło: YouTube / Superstacja

TVP, TVN oraz Polsat to tylko nieliczne spośród największych krajowych mediów, z którymi współpracował. Prezenter niedawno przyznał, że ma za sobą naprawdę tragiczne chwile. Choroba odebrała mu bowiem nie tylko chęć do życia, ale także zrujnowała jego stan konta.

TVP otworzyło Jarosławowi Kretowi drzwi do udanej medialnej kariery. Prezenter pracował także między innymi dla Polsatu, brał udział w programach TVN, prowadził audycję w Radiu Złote Przeboje. Jego życie na pozór wydawało się naprawdę idealne. Za tą fasadą pojawiła się jednak niestety poważna choroba.

TVP: były gwiazdor stacji ma za sobą niezwykle trudne chwile

- Jak człowiek odbija się z dna, nie jest łatwo. Ale teraz to jest już tylko jeden kierunek: do góry. I do tej rakiety zapraszam wszystkich... - przyznał niedawno Kret, który ujawnił, że zmagał się z depresją.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ponad rok temu prezenter zaczął czuć się coraz gorzej, odcinał się od bliskich, nie miał siły pracować. Kiedy było już naprawdę źle, przyjaciel zaproponował mu wizytę u terapeuty. Kret zdecydował się przystać na tę sugestię, co umożliwiło mu ustabilizowanie swego prywatnego życia.

Jarosław Kret wydał na terapię prawdziwy majątek

Jednocześnie prezenter przyznał szczerze, że leczenie było dla niego ogromnym wyzwaniem. Musiał przepracować minione porażki, nieudane związki, zakończone relacje. Na terapię wydał majątek, co pogorszyło jego sytuację materialną tuż po utracie pracy. Z perspektywy czasu Kret przyznaje, że mimo tego nie żałuje decyzji o rozpoczęciu leczenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Dagmara Kaźmierska odejdzie z ”Królowych życia”? Nie podejrzewała, jak sława wpłynie na jej życie
2. Niepokojące doniesienia o 2019n-CoV. Śmiercionośny wirus jest bardzo blisko Polski, zaraził kolejną osobę

- Mnie ta choroba kosztowała majątek, jestem totalnie spłukany. Ale mam pozytywną informację dla wszystkich - dowiedziałem się, że w NFZ można znaleźć ośrodki terapeutyczne, w których są świetni specjaliści. Wysyłam tam wszystkich, którzy potrzebują pomocy. Są też powszechne przychodnie uzależnień. Mają bardzo dobrych terapeutów - zdradził prezenter.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pielęgniarka z Chin wyznała prawdę? Koronawirus może być groźniejszy niż myśleliśmy
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Mięso na rosół kupujesz w supermarkecie? Robisz największy błąd, specjaliści załamują ręce
  4. Straszne, ministrant odebrał sobie życie. Mieszkańcy polskiej miejscowości nie mogą się pozbierać
  5. Sprawa jest załatwiana po cichu, nikt nie miał pojęcia. Wypłynęły nowe fakty o Agnieszce Woźniak-Starak

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News