Tajemnica grobu cioci Stasi z Klanu. Fani nie wiedzą, co się stało

Tajemnica grobu cioci Stasi z Klanu. Fani nie wiedzą, co się stało Źródło: .

TVP wielu osobom kojarzy się przede wszystkim z serialem "Klan", a najbardziej kochaną postacią produkcji bez wątpienia była ciocia Stasia. Niestety, Kazimiery Utraty nie ma już z nami, jednak z jej grobem wiąże się pewna tajemnica.

TVP przez wiele lat słynęło z emisji serialu "Klan", którego pokochały tysiące Polaków. Przez długi czas najwierniejsi fani produkcji bacznie obserwowali losy rodzin. W kwestii popularności bezsprzecznie prym wiodła Kazimiera Utrata, wcielająca się w postać ciepłej cioci Stasi. Można uznać, że dobroduszna staruszka była jedną z ulubionych postaci.

Niestety, aktorka zmarła 12 sierpnia 2018 roku. Artystka tuż przed śmiercią czuła się bardzo dobrze i już snuła plany odnośnie swojej dalszej pracy. Jednak upały, które w tamtym czasie wszystkim dały się we znaki, doprowadziły do tego, że serce aktorki nie wytrzymało. Serialowa Stasia spoczęła na warszawskim Cmentarzu Bródnowskim, ale jej fani chcący zapalić znicz czy złożyć kwiaty mogą mieć problem z odnalezieniem grobu. Wszystko przez tajemnicę związaną z miejscem jej spoczynku.

Tajemnica grobu gwiazdy TVP

Na cmentarzu, gdzie złożono urnę aktorki, próżno szukać tabliczki upamiętniającej Kazimierę Utratę. Wszystko przez to, że na co dzień korzystała ze swojego nazwiska panieńskiego. Artystka była żoną wybitnego muzyka, Marka Lusztiga, i to właśnie jego nazwisko oficjalnie nosiła. Po śmierci męża gwiazda TVP powróciła do swojego dawnego nazwiska. Nie zmieniła go jednak w żadnym dokumencie i dlatego we wszelkich dokumentach widniała pod nazwiskiem męża. Zdaje się, że mało kto o tym wiedział, przez odnalezienie właściwego grobu sprawiało fanom niemałe trudności.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kazimiera Lusztig, znana wszystkim pod nazwiskiem Utrata, spoczęła w grobie wraz z mężem 17 sierpnia o godzinie 12:00. Urna z jej prochami została złożona do tego samego grobu, na którym możemy teraz znaleźć upamiętniającą ją tabliczkę. Teraz fani, chcący zapalić znicz nad jej grobem, czy złożyć kwiaty, będą mogli bez większych problemów odnaleźć grób wspaniałej aktorki, której nikt nam nie zastąpi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dominika Gwit pokazała, kto tu rządzi! Aktorka przeszła samą siebie. Takiej jej jeszcze nie widzieliście
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Córka Katarzyny Dowbor jest tak piękna, że wygląda jak anioł, który zstąpił na ziemię!
  4. Media nie miały o tym pojęcia, Piotr Fronczewski miał kolejny atak serca. Niepokojące doniesienia o gwiazdorze seriali Polsatu
  5. Bachleda-Curuś to już przeszłość. Gortat przyłapany ze zjawiskową blondynką, co za petarda!
  6. O skandalu w Rossmannie mówi już cała Polska. Zdruzgotane dzieci wróciły do domu z płaczem, rodzice w szoku
  7. Letnia stylizacja Dominiki Gwit powala na kolana. Oczy wam wyjdą z orbit (Zdjęcia)
  8. Oglądacie na własną odpowiedzialność. Siostra Godlewska nagrała hymn USA, teraz Polacy mogą zapomnieć o wizach

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News