Katastrofalne informacje TVP. Wszyscy liczyli, że się uda. Niestety, obaj nie żyją

Katastrofalne informacje TVP. Wszyscy liczyli, że się uda. Niestety, obaj nie żyją Źródło: Fot. Pixabay / Artur Łuczka

TVP przekazało dramatyczną wiadomość. Dwaj mężczyźni, którzy byli poszukiwani przez ostatnie dni, jednak nie żyją. Rodzina jest wstrząśnięta, bowiem do ostatniej chwili miała nadzieję, że bliscy zostaną odnalezieni cali i zdrowi.

TVP przekazuje informacje o przerażającej akcji ratunkowej, w trakcie której dokonano koszmarnego odkrycia. Na dnie rzeki odnaleziono dwa ciała. Obaj mężczyźni są martwi. Służby ratunkowe wyciągnęły ich ciała z głębokiego dna.

TVP opublikowało nowe informacje związane z katastrofą na Dunaju

Kilka dni temu statek wycieczkowy, który przemierzał Dunaj, zatonął. W tym momencie nieznane są przyczyny katastrofy, o której informowały media na całym świecie. Gdy o katastrofie dowiedziały się służby, natychmiast przybyły na miejsce zdarzenia i zabrały się do pracy. W trakcie poszukiwań szybko okazało się, że tragedii nie przeżyło aż 9 ofiar. Wyłowiono ich ciała.

Węgierskie służby próbują nieustannie odnaleźć pozostałych pasażerów statku, którzy prawdopodobnie znajdują się gdzieś na dnie.

Nowe informacje związane z katastrofą są przerażające

TVP przekazało właśnie kolejną informację związaną z poszukiwaniami pasażerów. Odnaleziono dwóch zaginionych mężczyzn. Jeden z nich jest narodowości koreańskiej. W tym momencie służby mają trudność z identyfikacją drugiego ciała.

Nurkowie mają poważny problem. Bardzo ciężko jest im prowadzić akcję ratunkową ze względu kiepską widoczność w Dunaju. Poza tym rzekę charakteryzuje w tym miejscu silny nurt, który także skutecznie uniemożliwia poszukiwania - o czym dowiadujemy się z oficjalnego komunikatu TEK.

Jak informuje węgierski rząd - nie można teraz prowadzić poszukiwań wewnątrz statku. Nurkom grozi bowiem zbytnie niebezpieczeństwo. Póki co podjęto decyzję o wyjęciu wraku z dna rzeki. Dopiero, gdy pojawi się on na lądzie będzie można przeszukać maszynę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
  2. Michał Szpak pokazał NIEZIEMSKO przystojnego brata! Zajmuje się czymś niezwykłym [ZDJĘCIA]
  3. Julia Wieniawa już niedługo straci pracę! Sensacyjne doniesienia mediów, ogromne pieniądze w tle
  4. Wstrząsające doniesienia o głównym dostawcy mięsa Biedronki. Przez afrykański pomór świń ma ogromne problemy
  5. Druzgocąca wiadomość z "Na wspólnej". Jeden z bohaterów nie żyje, nagła, niespodziewana tragedia
  6. Księżna Kate miała nietęgą minę. Nagle na balu pojawiła się kochanka Williama, szokujące doniesienia mediów

Źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News