Wielka tragedia, nie żyje 5-letnie dziecko. Zginęło od kul kompletnie pijanych policjantów

Wielka tragedia, nie żyje 5-letnie dziecko. Zginęło od kul kompletnie pijanych policjantów Źródło: Pixabay/Arcaion

TVP informuje, że małe dziecko poniosło śmierć w związku z oburzającym zachowaniem pijanych policjantów. Wiadomość o tragicznym zdarzeniu obiegła już cały świat. Funkcjonariusze z pewnością będą mieć teraz wielkie problemy.

TVP Info przekazało wstrząsającą informację. Dziecko zginęło w tragicznych okolicznościach, za jakie z pewnością można uznać postrzelenie przez policjantów. Wielkie oburzenie społeczeństwa wywołał fakt, że funkcjonariusze byli kompletnie pijani, próbowali również wytłumaczyć się w niezrozumiały sposób. Ludzie z całego świata wyrażają swoje współczucie wobec rodziny zmarłego, która musiała przeżyć wielki dramat.

Nikt nie przewidywał, że może dojść do tak wielkiej tragedii, zwłaszcza spowodowanej przez zachowanie policjantów, czyli osób, które powinny wyjątkowo dbać o nasze bezpieczeństwo, a nie doprowadzać do tak przerażających sytuacji. 

TVP: Dziecko poniosło śmierć przez bezmyślne zachowanie policjantów

5-letni chłopiec zmarł na skutek postrzału bronią palną przez policjantów. Postanowili oni zabić czas, strzelając do puszek na odległość. Nie zauważyli jednak nadbiegającego dziecka, które nieszczęśliwie zostało trafione. Chłopiec z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala, a po długiej walce nie udało się uratować jego życia. Co więcej, okazało się, że policjanci byli kompletnie pijani. Do tragicznego wydarzenia doszło w Perejasławiu Chmielnickim na Ukrainie.

- Niestety, wysiłki lekarzy nie przyniosły wyników. 5-letni Kyryło zmarł w szpitalu. Nic nie może być pocieszeniem dla rodziców i bliskich, ale jako prezydent i ojciec chcę zapewnić, że zrobię wszystko, żeby winni zostali sprawiedliwie ukarani - powiedział prezydent kraju Wołodymyr Zełeński.

Dziecko zginęło przez głupotę funkcjonariuszy

Winni tłumaczyli, że dokładnie widzieli całe zdarzenie, opisując, że dziecko przewróciło się, uderzyło głową w kamień i straciło przytomność. Dopiero po wykryciu okoliczności śmierci postanowili przyznać się do tego, co stało się naprawdę. Teraz mogą spodziewać się bardzo wysokiej kary.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na Ukrainie rozpoczęły się protesty, między innymi pod siedzibą ministerstwa spraw wewnętrznych. Obywatele zaczęli głośno domagać się dymisji szefa resortu Arsena Awakowa, jednak wydaje się to mało prawdopodobne nawet pomimo skandalicznego zachowania policjantów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kwaśniewska panicznie się tego bała. Najbardziej, jak zareaguje Aleksander Kwaśniewski, gdy się dowie. Ale TAKIEGO finału nie przewidziała! Pospadacie z krzeseł
  2. Zbigniew Wodecki każdego dnia dzwonił do banku. Powód, dla którego to robił wzruszy was do łez. Tego się po nim nie spodziewaliście
  3. Jeżeli jesteście klientami Biedronki, to będziecie wściekli. Na jaw wyszły oburzające informacje
  4. Nie żyje były minister
  5. Polsat informuje o tragedii w Izraelu. Nie żyje żona prezydenta
  6. Policja zatrzymała auto z 14-letnią Roksaną Węgiel. Sprawa zakończy się w sądzie

źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News