TVP w czasie epidemii
TRICOLORS/East News
Konrad Karpiuk - 4 Maja 2020

"Familiada" w czasie epidemii przeszła duże zmiany. TVP zapomniało jednak o najważniejszym, internauci szybko zauważyli wpadkę

TVP, gdy tylko zostały częściowo zdjęte przepisy dotyczące zagrożenia epidemicznego, zdecydowało się na nagranie kolejnych odcinków swojego słynnego teleturnieju pt. "Familiada". Oczywiście w związku z obostrzeniami w studiu został wprowadzony reżim sanitarny. Widzowie jednak szybko wychwycili niemałą wpadkę, przez którą narażono Karola Strasburgera.

Na antenie TVP "Familiada" pojawia się już od 1994 roku, a nieustannie prowadzi ją słynny Karol Strasburger. W związku z epidemią doszło do kilkutygodniowej przerwy w nagrywaniu kolejnych odcinków. W końcu zdecydowano się na ich wznowienie z zachowaniem zasad, które miały zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom i ekipie realizującej program.

TVP wznowiło program "Familiada" w reżimie sanitarnym

Na wznowienie czekano aż krzywa zarażeń się "wypłaszczy", a minister zdrowia zgodzi się na złagodzenie restrykcji epidemicznych. Zdecydowano się zredukować ilość uczestników - na drużynę przypadało jedynie trzech uczestników. Na planie nie noszono maseczek, ale pamiętano o dystansowaniu się i ograniczeniu kontaktów.

Wiadomości, tragediaWszyscy mieli nadzieję na szczęśliwy finał. Niestety, tragiczne wiadomości obiegły mediaCzytaj dalej

Ponadto jak informuje Radio Zet, przed wejściem do studia, wszyscy uczestnicy przechodzili przez mierzenie temperatury. Przygotowane były także stanowiska do dezynfekcji, a w tak zwanej "beczce" zamontowano zabezpieczenia. Widzowie jednak szybko dostrzegli, że nie uniknięto wpadek w stosunku do procedur bezpieczeństwa. Wytknęli je w komentarzach.

Internauci szybko wypunktowali wpadkę TVP

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska obawia się o rodzinę. Nagle jej życie bardzo się zmieniło, smutne informacjeCzytaj dalej

- Uczestników oddzielili się szybą, a o Karolu zapomnieli i narażają go na zarazki - pisał internauta.

- Fajny ten odstęp, ale potem i tak wrócą jednym samochodem do domu i w łeb weźmie ten obrazek - komentowały inny użytkownik.

Dzisiaj grzeje:

1. Wznowiono poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Niestety, policja przekazała złą wiadomość
2. Niestety, nie żyje dziecko. Cała Polska miała nadzieję na inne zakończenie sprawy

Rzeczywiście, jeśli spojrzeć na zdjęcia, widać, że o ile uczestnicy są oddzieleni od siebie szybą, to Karol Strasburger stoi między nimi i nie jest niczym chroniony. I choć prowadzący program "Familiada" cieszy się świetnym zdrowiem jak na swój wiek, to mimo wszystko jako 72-latek jest w grupie wysokiego ryzyka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaskakujące słowa księdza do wiernych. "Ktoś próbował nam wdrukować, że w kościele się zakazimy. Czym?"
  2. Anna Lewandowska nie mogła dłużej milczeć. Przyznała się do choroby
  3. Nowa, porażająca teoria na temat zaginięcia Kacperka. Rodzina zabrała głos, włos się jeży
  4. Od dzisiaj wchodzi w życie bardzo ważna zmiana w handlu. Chodzi o godziny dla seniorów
  5. Łukasz Szumowski wypowiedział się ws. kosmetyczek i fryzjerów. Wszystko jest już jasne
  6. Jak ugotować czerninę? Do sieci trafiła hitowa receptura, zupa smakuje nadzwyczajnie

Psy poznają szczeniakaW domu pojawił się maleńki szczeniak. Reakcja psów zaskoczyła właścicieli, zdjęcia odbierają mowęCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News