TVP wytłumaczyło sytuacje
Screen TVP Info
Monika Majko - 3 Listopada 2020

Piękna dziennikarka nagle zniknęła z anteny TVP. Ujawniono całą prawdę, widzowie zaniemówili

TVP zatrudniło dziennikarkę w listopadzie 2019 roku, prezenterka szybko zdobyła sympatię widzów stacji. Jej nagłe zniknięcie z anteny wywołało niepokój wśród fanów.

TVP wytłumaczyło powody, dla których z prowadzenia programów wykluczona została uwielbiana przez Polaków prezenterka. Wielu widzów było zaniepokojonych jej nagłą nieobecnością, dziennikarka także skomentowała sprawę i opublikowała post na ten temat w swoich mediach społecznościowych.

TVP Info odsunęło Karolinę Pajączkowską od prowadzenia programu na antenie stacji

Karolina Pajączkowska dołączyła do redakcji TVP Info w listopadzie 2019 roku i szybko zyskała ogromną sympatię widzów, którzy docenili nie tylko jej profesjonalizm, ale i również wyjątkową urodę. Okazuje się jednak, że w najbliższym miesiącu prezenterka nie pojawi się na wizji.

Tragiczna, nagła śmierć uwielbianego aktora. Miał zaledwie 30 lat, wstrząsające doniesieniaTragiczna, nagła śmierć uwielbianego aktora. Miał zaledwie 30 lat, wstrząsające doniesieniaCzytaj dalej

Gwiazda skomentowała swoją nagłą nieobecność na antenie TVP Info za pomocą mediów społecznościowych. Karolina Pajaczkowska uspokoiła fanów, którzy byli zaniepokojeni jej zniknięciem, prezenterka chwilowo wróciła do pracy dziennikarskiej z powodu zmian w organizacji pracy.

- Zanim pojawią się teorie spiskowe... W najbliższym miesiącu nie będę prowadzić programu Info Raport na antenie TVP Info. Zmiany wynikają z wprowadzonego podziału na grupy prezenterskie. Skupiam się na pracy w redakcji zagranicznej jako dziennikarz - przekazała Karolina Pajączkowska na Twitterze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

TVP Info zdecydowało o zmianie organizacji pracy w swojej stacji

Szczegóły czasowego odsunięcia Karoliny Pajączkowskiej od prowadzenia programów na antenie TVP Info wyjaśnił w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, Jarosław Olechowski.

- Karolina nie przebywa na kwarantannie. Nieobecność to efekt naszych działań mających zapewnić bezpieczeństwo pracownikom. Podzieliliśmy prezenterów na grupy, żebyśmy w razie zakażenia jednej grupy mogli szybko wprowadzić drugą i w ten sposób utrzymać ciągłość emisji - poinformował Jarosław Olechowskich.

Oznacza to, że jeśli prezenterka nie zachoruje na COVID-19 w czasie najbliższego miesiąca i nie będzie miała styczności z osobą zakażoną koronawirusem, to w grudniu powróci na antenę TVP Info. Widzowie odetchnęli z ulgą i już nie mogą się doczekać, kiedy dziennikarka ponownie poprowadzi program "Info Raport".

Dzisiaj grzeje:

1. Nagrał, co Żandarmeria Wojskowa wyrabia na cmentarzu. Burza w sieci po publikacji filmu

2. Tragiczna wiadomość we Wszystkich Świętych. Dziś rano zmarł jeden z najwybitniejszych Polaków

3. Premier Morawiecki właśnie przekazał wiadomość. Dotyczy wszystkich Polaków

Jakiś czas temu Karolina Pajączkowska wyraziła poparcie dla protestujących przeciwko kontrowersyjnemu wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego w sprawie prawa do aborcji ze względu na ciężkie i trwałe upośledzenie płodu. Dziennikarka podzieliła się również z internautami historią ze swojego życia.

- Gdy byłam w ciąży osoba postronna namawiała mnie do dokonania aborcji. Miałam 23 lata i dopiero co obroniłam dyplom, a przyszłość była niepewna. Znalazła się osoba, która mówiła: „Dziewczyno nic nie masz, jesteś nikim. Pomogę ci i zapłacę za aborcje za granicą”. To był dla mnie szok. Byłam dorosła, ale nikt nigdy nie przygotował mnie do podjęcia takiej decyzji. A to jedna z najtrudniejszych decyzji w życiu - wyznała dziennikarka.

- Biły we mnie wtedy dwa serca. I obydwa wiedziały. Nigdy tego nie zrobię. Podjęłam decyzję w zgodzie z WŁASNYM sumieniem. To jest moja historia i moja ciąża. Mam zdrowe dziecko, ale całym sercem wspieram kobiety – dodała gwiazda TVP Info.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pochowali kota w ogrodzie, chwilę później zobaczyli go w domu. Odkopali grób i nic nie zrozumieli, dopiero weterynarz zdradził im prawdę
  2. Dzień Wszystkich Świętych. Te gwiazdy odeszły w 2020 roku. Na zawsze pozostaną w pamięci kibiców (FOTO)
  3. Córka Marty Kaczyńskiej przekazała radosną nowinę. Nie mogła już ukrywać, ekscytacji nie ma granic
  4. Z ostatniej chwili: Prezydent przekazał przykre informacje. Nie żyje znany polityk
  5. Grób Anny Przybylskiej zapiera dech. Mało kto wie, że nie została pochowana sama
  6. Disney stworzyło robota, który wprawi Cię w zakłopotanie. Niesamowity realizm i przeszywające spojrzenie
  7. Przez wielu uważany jest za chwast. Tymczasem niesamowicie podkręca smak niedzielnego rosołu

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: WP/Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News