4 osoby nie żyją, wiele jest rannych. Chwila nieuwagi zakończyła się tragedią

4 osoby nie żyją, wiele jest rannych. Chwila nieuwagi zakończyła się tragedią Źródło: pikio

TVP informuje o poważnym wypadku, który miał miejsce na terenie województwa łódzkiego. Są cztery ofiary śmiertelne, rannym wciąż udzielana jest pomoc. Droga krajowa nr 91 jest nieprzejezdna.

TVP przekazało informację o poważnym wypadku, który miał miejsce około godziny 14:00 w województwie łódzkim. Jędrzej Pawlak z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi przekazał prasie informację, że w zderzeniu busa z ciężarówką zginęły cztery osoby - trzech mężczyzn i jedna kobieta. Ucierpiało też wiele innych, którym wciąż jest udzielana pomoc.

TVP informuje o tragedii w Borkowie

Wypadek miał miejsce w województwie łódzkim, w samym sercu Polski. Do zderzenia doszło na drodze krajowej nr 91. Zajście miało miejsce na odcinku trasy między Radomskiem a Częstochową, w Borkach. Z tego powodu na tym odcinku drogi doszło do poważnych zakłóceń w ruchu . Punkt Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad przekazuje, że droga na wspomnianym wcześniej odcinku została całkowicie zablokowana.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Blokada ruchu na trasie jest standardowym postępowaniem - w wypadku, oprócz ofiar śmiertelnych, jest też kilku rannych, którym obecnie udzielana jest pomoc. Akcja ratunkowa z udziałem siedmiu zastępów straży pożarnej i zespołów ratownictwa medycznego trwa od chwili zgłoszenia wypadku. Pomocy poszkodowanym udzielają również przedstawiciele Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Zgodnie z informacjami, w wypadku oprócz czterech ofiar śmiertelnych - trzech mężczyzn i jednej kobiety - dwie osoby zostały lekko ranne, a dwie inne wymagają specjalistycznej pomocy. Nie wiadomo nic więcej na temat pozostałych pasażerów busa. Nie wszyscy mieli przy sobie dokumenty umożliwiające łatwiejszą identyfikację. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać
2. Ojciec gwałcił swojego małego syna, a później oddawał swoim kolegom. Na jaw wyszły koszmarne kulisy sprawy, tylko dla osób o mocnych nerwach

- Z nieustalonych przyczyn kierowca busa marki Citroen Jumper, jadącego w kierunku Radomska, zjechał na lewy pas drogi i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka fiatem uno. Podróżowały nim cztery osoby, które poniosły śmierć na miejscu - informuje nadkom. Włodzimierz Czapla z Powiatowej Komendy Policji w Radomsku.

Policji udało się już ustalić, że kierowca busa nie miał alkoholu we krwi, a przyczyny tragedii pozostają na razie nieznane. Służby porządkowe informują, że utrudnienia w ruchu na wspomnianym odcinku drogi mogą potrwać aż do godziny 18:00.

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Zjedli SKAŻONE MIĘSO, dwie osoby nie żyją. Cała firma do zamknięcia
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Jackowski zdradził, co już niedługo wydarzy się w naszym kraju. Dla Polaków to już będzie za dużo
  4. Wszyscy byli zaskoczeni po tym, jak Agata Duda zachowała się względem chłopczyka. Wszystko uwieczniono na zdjęciu (FOTO)
  5. Ewa Farna w żałobie. Pożegnała mężczyznę bardzo bliskiego jej sercu

źródło: tvp info

Następny artykuł