TVP przekazało najgorsze możliwe informacje. Nie żyje 2,5 letnie dziecko, którego dramat poruszył całą Polskę

TVP przekazało najgorsze możliwe informacje. Nie żyje 2,5 letnie dziecko, którego dramat poruszył całą Polskę Źródło: Pixabay.com/0102abc

TVP poinformowało o śmierci 2,5 letniego chłopca, który w lipcu wpadł do studni. Cała Polska trzymała kciuki za powrót malca do zdrowia. Niestety, lekarzom nie udało się go uratować.

TVP przekazało tragiczne informacje. W szpitalu w Ostrowie Wielkopolskim zmarł 2,5 letni chłopczyk, który w lipcu wpadł do studni. Lekarze z całych sił walczyli o zdrowie i życie maluszka. Niestety, przyczyną zgonu okazała się niewydolność wielonarządowa. W tej sytuacji lekarze pozostali bezsilni. Tym dramatem żyła cała Polska. Niestety, dzisiaj chłopczyk odszedł. 

TVP informuje o śmierci 2,5 latka 

Do wypadku doszło wieczorem 22 lipca, w miejscowości Borków Stary w gminie Żelaków. Tragedia miała miejsce na prywatnej posesji. 2,5 letni chłopczyk wpadł do studni na oczach swojego ojca. Maluszek topił się przez około 10 minut. Po tym czasie ojcu udało się wyciągnąć topiącego się syna ze studni. Na miejsce zdarzenia przyjechało pogotowie ratunkowe. Rozpoczęto reanimację, jednak lekarze od razu stwierdzili, że stan chłopca jest krytyczny i nie wiadomo, czy uda się go uratować. 

W chwili przyjęcia dziecka na oddział stan chłopca był bardzo ciężki, a nawet krytyczny. Rokowania były ciągle niepewne. 2,5 latek był utrzymywany w śpiączce farmakologicznej w celu wyciszenia układu nerwowego. Niestety, mimo wielu wysiłków lekarzy dziecko zmarło. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Studnia, do której wpadł 2,5 latek znajduje się na łące, ok. 15 metrów od domu. W chwili zdarzenia poziom wody sięgał 1,5 metra wysokości. Przez 10 minut ojciec próbował wyciągnąć swoje dziecko. Dopiero po tym czasie ostatecznie mu się to udało i przybyłe na miejsce służby ratownicze, rozpoczęły reanimację. Od początku było wiadomo, że walka o życie chłopca będzie niezwykle trudna.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wyrzucił żonę z domu dla kochanki. Nie spodziewał się jednak tak okrutnej zemsty
2. Kolejny sezon "Kuchennych Rewolucji". Ile na show zarabia Magda Gessler?

Policja badająca przyczyny zdarzenia stwierdziła, że wszystkie okoliczności wskazują na nieszczęśliwy wypadek. Obecnie stan psychiczny rodziców jest bardzo zły. Przyczyną śmierci 2,5 letniego chłopca była niewydolność wielonarządowa, o czym poinformował opinię publiczną Adam Stangret - rzecznik prasowy ostrowskiego szpitala. 

 

  1. Dramat rodzin z całej Polski. Za śmieci zapłacą 1728 złotych!
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

źródło: TVP

Następny artykuł