Nie żyje 11 osób, ofiar może być więcej. Tragiczne informacje TVP

Nie żyje 11 osób, ofiar może być więcej. Tragiczne informacje TVP Źródło: .

TVP informuje o tragicznych wydarzeniach w Syrii. To kolejne szokujące informacje dotyczące konfliktu zbrojnego pomiędzy Syrią i Izraelem. Zginęli żołnierze.

TVP informuje o  tragicznych wydarzeniach na Bliskim Wschodzie. Syryjsko-izraelski konflikt zbrojny znowu zebrał makabryczne żniwo. W wyniku nalotu lotnictwa z Izraela są kolejne ofiary. Telewizja podaje, że niewykluczone, że będzie ich jeszcze więcej. 

TVP: tragiczne informacje z frontu

TVP donosi, że są nowe ofiary wojny toczonej pomiędzy Syrią a Izraelem. W sobotę i w niedzielę ataki lotnictwa izraelskiego spowodowały kolejne straty w ludziach. 

Był to drugi, jak podaje SANA (Syryjska Agencja Prasowa), w ciągu ostatnich 24 godzin atak na bazę lotniczą T4 położoną w prowincji Hims. Według premiera Izraela, Benjamina Netanjahu, agresja była odpowiedzią na ostrzelanie przez syryjskie rakiety terytorium jego kraju, a dokładniej Wzgórz Golan. Ataki lotnictwa izraelskiego są odpowiedzialne za śmierć 11 żołnierzy Syrii

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kolejne ofiary wojny

W ostatnich latach Izrael przeprowadził setki nalotów na terytorium kontrolowane przez Syrię. Tym razem atak izraelskiego lotnictwa spowodował śmierć 11 żołnierzy syryjskich. Warto przypomnieć, że konflikt zbrojny między tymi krajami zaostrzył się po wydaniu przez prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa, dekretu dotyczącego zwierzchnictwa Izraela nad Wzgórzami Golan. 

Wygląda na to, że stosunki między tymi państwami, nadal są bardzo napięte i każdy niepożądany ruch może spowodować kolejne ataki, a co za tym idzie, jeszcze więcej osób może stracić życie. Premier Izraela zapowiedział, że nie zamierza tolerować ataków na jego terytorium. Bacznie obserwuje działania wojsk syryjskich i jest gotowy w każdej chwili podjąć decyzję o rozpoczęciu kolejnego nalotu. 

Według Syrii i całego świata arabskiego, dekret wydany przez Donalda Trumpa przeczy całkowicie postanowieniom Rady Bezpieczeństwa ONZ. Chodzi o zapis dotyczący niedopuszczalności zdobywania terytorium przez wojnę, który jest w tej chwili łamany przez Izrael, w związku z objęciem zwierzchnictwa nad Wzgórzami Golan. Wygląda na to, że sytuacja na froncie syryjsko-izraelskim jest bardzo dynamiczna i w każdym momencie można się spodziewać kolejnych tragicznych wiadomości. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Cała prawda o mężu Danuty Holeckiej! Nie zgadniecie, czym zajmuje się mąż królowej TVP! Oczy wam wyjdą z orbit
  2. 71-letnia kobieta przeszła operację plastyczną dla swojego młodszego męża. Efekt zwali was z nóg!
  3. Po wielu latach brutalna prawda wyszła na jaw. Skandaliczne fakty o Matce Teresie
  4. Gdzie mieszka Boczek z Kiepskich?! Będziecie w wielkim szoku
  5. Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze
  6. Lidl apeluje o zwrot popularnego produktu. Zawiera niebezpieczny dla zdrowia związek

Źródło: TVP Info

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News