Internauci pękają ze śmiechu. Chodakowska "przypadkiem" upokorzyła żonę Karpiela-Bułecki

Internauci pękają ze śmiechu. Chodakowska "przypadkiem" upokorzyła żonę Karpiela-Bułecki Źródło: youtube.com/tvn

Występ w TVP spowodował ich wielki konflikt. Ewa Chodakowska i Paulina Krupińska w trakcie Dance Dance Dance pokazywały, że szczerze za sobą nie przepadały. Ich konflikt, śledzony przez tysiące telewidzów doczekał się kolejnego epizodu. Tym razem trenerka "przypadkiem" upokorzyła byłą miss i żonę piosenkarza Sebastiana Karpiela-Bułecki.

Widzowie TVP od kilku tygodni żyli wielkim konfliktem między Pauliną Krupińską i Ewą Chodakowską. Miss i trenerka, która zasiadała w jury show produkcji, okazywały sobie niechęć, a także rzucały bardzo niewybredne komentarze pod swoim adresem. Wydawać by się mogło, że konflikt celebrytek skończył się wraz z końcem programu. Nic bardziej mylnego. Kolejny rozdział ich sporu jest bardzo zabawny.

Pokłóciły się w TVP. Teraz Chodakowska ośmieszyła swoją rywalkę

Nie wiadomo, co było genezą konfliktu między propagatorką ćwiczeń fizycznych i zdrowego stylu życia a żoną Sebastiana Karpiela-Bułecki. Jedyne co wiadomo to fakt, że Panie nie przepadały za sobą od samego początku zdjęć do tanecznego show telewizji publicznej. W programie między gwiazdami zawsze dochodziło do spięć, a sama Chodakowska miała powiedzieć, że gwiazda ma koneksje, które pozwalają jej na wszystko bez większego starania. Według słów Krupińskiej ten fragment został ocenzurowany przez telewizję, a sama trenerka ma w planach "załatwienie tej sprawy z prawnikiem".

Koniec programu wcale nie uwolnił Krupińskiej od znajomości z Chodakowską. Wręcz przeciwnie. Teraz była najpiękniejsza Polka musi reklamować kosmetyki trenerki, przez kontrakt, który nawiązała z siecią Rossmann.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci nie mogą wytrzymać ze śmiechu

Nie da się ukryć, że sytuacja, w której Krupińska musi z uśmiechem na twarzy reklamować produkty będące marką znienawidzonej przez nią jurorki z Dance Dance Dance jest dosyć kuriozalna i pokazuje, jak wiele rzeczy można zrobić, aby wzbogacić się za udział w reklamie. Istnieje nawet podejrzenie, że to sama trenerka chciała, aby Krupińska była twarzą jej kosmetyków. Jeśli te plotki to prawda, to można mówić o prawdziwym upokorzeniu żony lidera zespołu Zakopower.

- Kiedy nie cierpisz koleżanki, ale zgrywasz dobrą minę do złej gry, bo pieniądze muszą się zgadzać – skomentował jeden z internautów

  1. Cała prawda o dzieciach Bronisława Komorowskiego! Nigdy nie zgadniecie, czym zajmują się dzieci byłego prezydenta. Zdębiejecie z wrażenia!
  2. Małgorzata Kożuchowska przekroczyła wszelkie granice. Pokazała coś, czego żaden Polak się nie spodziewał! Fani nie mogą dojść do siebie po tym, co zobaczyli!
  3. List córki do Martyny Wojciechowskiej rozrywa serce. To jednocześnie przykre i poruszające
  4. BEZCZELNE tłumaczenie mężczyzny, który celowo przejechał psa. Ujawniono fragment rozmowy
  5. Do sieci wyciekły prywatne zdjęcia Sławomira. Jego żona nie ma na sobie praktycznie NIC [Zdjęcia]
  6. Koszmarne anomalie pogodowe, pojawią się niebezpieczne wyładowania. Pilny alert IMGW w TVN

źrodło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu