TVP wyrzuca na bruk Tomasza Kammela?! Informator przekazał niepokojące wiadomości

TVP wyrzuca na bruk Tomasza Kammela?! Informator przekazał niepokojące wiadomości Źródło: screen/youtube/

TVP wyrzuca Tomasza Kammela? Fani dziennikarza martwią się, że w popularnej stacji nastała czarna fala zwolnień i ich ulubieniec również pożegna się z posadą. Informacje, jakie obiegają media, są naprawdę niepokojące.

TVP nie próżnuje i zwalnia coraz więcej swoich pracowników, zastępując ich zupełnie nowymi, najczęściej znacznie młodszymi. Zgodnie z tłumaczeniami stacji, producenci starają się podążać z duchem czasu i dostosowywać do odbiorcy, a jak się okazuje, młodych osób nieustannie przybywa. W czasie, gdy widzowie nie otrząsnęli się jeszcze po jednym pożegnaniu z ulubioną gwiazdą, pojawiły się informacje, że ich kolejny faworyt stał się poważnie zagrożony. 

TVP wyrzuca Tomasza Kammela na bruk? 

Przypominamy, że zaledwie kilka dni temu media obiegły informacje, że Monika Zamachowska została definitywnie zwolniona, co dla jej fanów, ale przede wszystkim dla samej zainteresowanej, było sporym szokiem. Warto zaznaczyć, że dziennikarka nie była pierwszą, bowiem tuż przed nią wyrzucono Barbarę Kurdej-Szatan oraz Tomasza Olszańskiego. 

Tymczasem, jak podaje portal Plejada, powołując się na swoje zaufane źródło, dalsza współpraca z Tomaszem Kammelem, który już od dawna zasiada na kanapie "Pytania na śniadanie", również stanęła pod wielkim znakiem zapytania. Dziennikarz, podobnie jak Basia, nie stroni od dzielenia się swoimi poglądami, co przez prezesów stacji nie jest zbyt optymistycznie postrzegane.

- Tomek na pewno nie poprowadzi Sylwestra w TVP, rozważa się także wykreślenie go z grafiku "Pytania na śniadanie". Gdyby nie to, że nagrano już "The Voice Senior", pewnie już teraz podzieliłby los Moniki - donosi dla Plejady źródło portalu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jest oficjalny komentarz 

Redakcja postanowiła skontaktować się zatem z biurem prasowym TVP i zapytać, czy krążące w mediach pogłoski są prawdziwe. Odpowiedź, jaką otrzymano, może jednak pozostawiać sporo do życzenia, bowiem przekazano jedynie, że "konferencja sylwestrowa odbędzie się na początku grudnia". 

Dzisiaj grzeje: 1. Była najpiękniejszą gwiazdą PRL-u. Choroba męża zrujnowała jej życie

2. Odmówił spotkania z Andrzejem Dudą i jeszcze publicznie go upokorzył. Wizytę w Holandii prezydent zapamięta na długo

Poproszono zatem o komentarz menadżerkę Kammela, która była bardzo zaskoczona takimi informacjami.

- Przyznam, że zaskoczyło mnie to pytanie. Od lipca wiadomo, że Tomek poprowadzi Sylwestra. Skontaktuję się z nim w tej sprawie - przekazano. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podwyżki wynagrodzeń 2020. Setki tysięcy Polaków może liczyć na WYŻSZE PENSJE o kilkaset złotych
  2. Nie żyje wybitna Polka. O jej śmierci poinformował Andrzej Duda
  3. Panna młoda wjechała do kościoła na wózku. Nagle przed ołtarzem stał się prawdziwy cud, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia
  4. Gosia ma 6 lat, przeszła 16 chemioterapii i poparzyła przełyk setkami tabletek. Nowotwór wykańcza ją w zastraszającym tempie, rodzice błagają o pomoc
  5. To nagranie ma 6 milionów wyświetleń, internauci płaczą ze śmiechu. Ogromny pitbull przekrada się obok kotka, bo boi się go obudzić

Źródło: plejada 

Następny artykuł