Widzowie nie dowierzali, wszystko poszło na żywo. Niewyobrażalne sceny podczas koncertu TVP na cześć Powstańców Warszawskich

Widzowie nie dowierzali, wszystko poszło na żywo. Niewyobrażalne sceny podczas koncertu TVP na cześć Powstańców Warszawskich Źródło: Screen/TVP

W TVP transmitowano koncert z okazji 76. rocznicy Powstania Warszawskiego. Sceny, jakie w jego trakcie się rozegrały, zszokowały widzów. Teraz internauci prześcigają się w udostępnianiu nagrań z wczorajszego wydarzenia. Nie są w stanie wystarczająco oddać swojego podziwu.

Obchody 76. rocznicy Powstania Warszawskiego nie mogły się odbyć bez emitowanego przez TVP koncertu na ich cześć. Podczas show zaczęły jednak dziać się sceny, które zszokowały widzów. Teraz nagrania obiegły całą sieć i robią furorę wśród internautów. 

Podczas koncertu TVP zaczęło się dziać coś nieprawdopodobnego, internauci są w szoku

Każdego roku z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, TVP emituje koncert "Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki". W tym roku jednak ktoś inny niż zazwyczaj skradł całe show. Internauci masowo udostępniają w sieci nagrania z koncertu, nie mogąc wyjść z podziwu tym, co udało im się zobaczyć. 

Z okazji 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w Parku Wolności Muzeum Powstania Warszawskiego, zebrali się warszawiacy oraz artyści. Ze względu na pandemię koronawirusa, pojawiło się mniejsze grono niż zazwyczaj. Ci, którzy nie mieli szans pojawić się na miejscu, mogli obejrzeć koncert emitowany przez TVP. 

Warszawiacy oraz artyści zebrali się w Parku Wolności, by wspólnie odśpiewać piosenki, które dodawały walczącym otuchy w dniach powstania. Na scenie pojawili się muzycy pod kierownictwem Jana Stokłosy. Jednak, jak się później okazało, to nie oni odegrali pierwsze skrzypce w całym wydarzeniu. Serca telewidzów skradły tłumaczki języka migowego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na ekranie pojawiały się naprzemiennie dwie panie, które z niesamowitym oddaniem wykonywały swoją pracę. Ich żywa gestykulacja połączona z imponującą mimiką sprawiły, że widzowie byli pełni podziwu. W sieci zaroiło się od nagrań fragmentów koncertów, na których szczególnie widać panie tłumaczki.

- Pani od języka migowego wymiata. Ona jest cudowna. Normalnie chce się śpiewać razem z nimi. Cześć i Chwała Bohaterom!!! - napisał jeden z użytkowników Twittera pod filmikiem. Niesamowite zaangażowanie w pracę pań tłumaczek sprawiło, że docenił je nawet wiceminister sprawiedliwości, Michał Wójcik. Polityk także udostępnił post, na którym widzimy tłumaczkę migającą do powstańczych melodii.

Dzisiaj grzeje: 1. Z pozoru zwykłe 5 groszy może być warte ogromne pieniądze. Chodzi o jeden szczegół na monecie
2. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Niestety, nie żyje wielki Polak
3. Zaskakujące słowa ministra Szumowskiego o obowiązku zakrywania ust i nosa. Nawet problemy z oddychaniem nie są wymówką

Internauci są pod ogromnym wrażeniem ekspresji pań, które zajmowały się tłumaczeniem piosenek na język migowy. Trzeba przyznać, że panie nieprawdopodobnie zaangażowały się w swoją pracę, dzięki czemu doceniła je cała Polska. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szarpanina na planie „Top model”. Krupa i Wieniawa nagle zaczęły się kłócić, wszystko zarejestrowała kamera
  2. Szok. Wielka gwiazda nie zagra w Lidze Mistrzów. Piłkarz chce nagle zakończyć karierę, bo przyłapał żonę na zdradzie
  3. Niewiarygodne, jak nieuleczalna choroba zmieniła Boczka z "Kiepskich". Nie przypomina dawnego siebie
  4. Halina Młynkova w końcu ujawniła prawdę o swoim synu. Łzy same lecą z oczu
  5. Jesteś teraz lub wybierasz się na wesele? Fatalna informacja, możesz spodziewać się kłopotów
  6. Przypadkiem znaleźli dryfującą łódź. Zajrzeli do środka i zamarli, natychmiast wyciągnęli telefony
  7. Wypłacając pieniądze z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Czekają duże zmiany przy wypłatach     
  8. Dlaczego Sekielski nagle chudnie? Podał lepszą niż wszystkie przepisy Gessler razem wzięte recepturę na zupę z buraka
  9. Niewiarygodne sceny w centrum Warszawy tuż przed godziną „W”. Tysiące osób było świadkami

Źródło: Wirtualna Polska

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News