Gwiazdor TVP właśnie się przyznał, że jest homoseksualny. Jego ukochany to tajemnicza postać

Gwiazdor TVP właśnie się przyznał, że jest homoseksualny. Jego ukochany to tajemnicza postać Źródło: .

Gwiazdor TVP, który przez wiele lat występował w jednym z najpopularniejszych seriali tej stacji, właśnie przyznał się, że jest gejem. Dla wielu jego fanów był to nie mały szok. Zastanawiają się, im jest jego partner.

TVP ma na swojej antenie kilka produkcji, które wśród widzów cieszą się szczególną popularnością. Jedną z nich jest chociażby serial "Barwy Szczęścia", który od pierwszego odcinka przykuł uwagę tysięcy Polaków. W serialu można zobaczyć wielu znanych aktorów, jak i osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę przed kamerą. Takie połączenie zapewnia ciągłe poczucie świeżości, a pojawianie się nowych bohaterów zapobiega nudzie.

Oczywiście dzięki tej produkcji niejeden aktor rozwinął na dobre skrzydła i zaistniał w świadomości szerszej publiczności. Teraz dowiadujemy się, że jeden z gwiazdorów, którego mogliśmy obserwować latami na planie serialu, prwatnie jest homoseksualistą.

Gwiazdor TVP wyjawił swoją orientację seksualną

Nie da się ukryć, że szczególnie w obliczu ostatnich wydarzeń, które miały miejsce w Białymstoku, wyjawianie publicznie swojej orientacji seksualnej przez znanego aktora wymaga nie lada odwagi. Szczególnie, gdy kojarzony jest dodatkowo ze stacją telewizyjną, która nie zawsze przyjaźnie podchodzi do osób LGBT.

Mimo to Tomasz Mycan, który przez 5 lat wcielał się w postać Macieja Kołodziejskiego w "Barwach Szczęścia", zdecydował się na swój publiczny coming out. Aktor zrobił to za pośrednictwem magazynu "Replika", gdzie ukazał się cały wywiad z jego udziałem. Co ciekawe, Mycan w serialu grał właśnie postać homoseksualną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Tomasz Mycan jest gejem również poza „Barwami szczęścia” – w życiu. I właśnie u nas, w wywiadzie w najnowszej „Replice” robi coming out – czujemy się zaszczyceni! - czytamy na łamach magazynu.

Dodatkowo z tekstu możemy się dowiedzieć, że aktor jest aktualnie bardzo szczęśliwy w swoim związku, mimo że nie mieszka ze swoim partnerem. To szczere wyznanie bez wątpienia zaboli podkochujące się w nim fanki, ale odzew internautów był naprawdę pozytywny. Niektórzy z jego widzów podejrzewali już wcześniej, że coś jest na rzeczy.

 - Jest mi z tego powodu bardzo wszystko jedno… Niech sobie żyje jak najlepiej - pisze jeden z internautów.

 - I super, czego się wstydzić? Jest się kim się jest - czytamy.

 - Kto chadzał do teatru Wilama Horzycy, to wie o tym od dawna. Polecam wpaść na spektakl do Torunia z udziałem m.in. p. Tomasza. Życie prywatne p. Tomka to jego sprawa - dodaje internauta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lech Wałęsa ma powody do radości! Jeszcze nigdy nie był taki szczęśliwy! Gratulacje spływają do niego z całej Polski
  2. Nie żyje znany polski sportowiec. Zginął okrutną śmiercią. Osierocił czterech synów
  3. Elżbietę Zającównę uwielbiały miliony. Aktorka zniknęła, okazuje się, że jest nieuleczalnie chora
  4. Jak Michał Szpak mógł zrobić coś takiego Margaret? Wyciekły nieznane kulisy nagrywanych właśnie odcinków "The Voice of Poland"
  5. Żona Sławomira zapamięta te słowa do końca życia. Mąż zdradził co myśli o jej urodzie
  6. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News