Dramat. Ukochany dziennikarz po 10 latach zamyka swój program w TVN

Dramat. Ukochany dziennikarz po 10 latach zamyka swój program w TVN Źródło: fot. Youtube

Po 10 latach z anteny TVN24 zniknie kultowy program. Widzowie jeszcze nie mogą w to uwierzyć, ale uwielbiany przez nich dziennikarz już nigdy więcej go nie poprowadzi.

Duże zmiany na antenie TVN24. Niedawno ze stacją pożegnał się Bogdan Rymanowski, a od września ma go zastąpić Konrad Piasecki. Niestety, przez tę zmianę, Piasecki nie będzie mógł już prowadzić programu, z którym związany był od 10 lat.

TVN24 zadziwia widzów

Z anteny TVN24 znika program "Piaskiem po oczach", w którym Konrad Piasecki od lat prowadził wywiady z zaproszonymi przez siebie gośćmi. Zamiast tego dziennikarz obejmie prowadzenie porannych rozmów w miejsce programu Rymanowskiego "Jeden na jeden" oraz niedzielnego podsumowania wydarzeń politycznych w miejsce "Kawy na ławę". Warto podkreślić, że oba te programy zostaną odświeżone i zyskają nowe formuły oraz nazwy. Piasecki poinformował już swoich widzów o tych zmianach. Poprowadził ostatni w historii "Piaskiem po oczach", w którym gościem (tak samo, jak w pierwszym odcinku programu) był Ludwik Dorn. - Bardzo państwu dziękuję za 10 lat. Zapraszam po wakacjach już na inne programy, w innych pasmach i nie wieczorem. Do zobaczenia - powiedział na koniec ostatniego odcinka dziennikarz. Przypominamy, że Piasecki jest dziennikarzem niezwykle doświadczonym. Przez niemal dwa lata prowadził w Radiu ZET wywiady, a także był związany z Eurozetem. Wcześniej przez ponad 20 lat pracował w RMF FM, do którego niedawno wrócił. Wywiad jest jego żywiołem, być może dlatego TVN tak bardzo na niego postawił. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co drugi pies na to cierpi! Nie ignorujcie tego, bo źle się skończy
  2. Giertych ze łzami w oczach. „Zamachu dokonali ludzie powiązani z Tuskiem, pomógł mu Putin”
  3. Makabra setki metrów pod ziemią. Nie żyje mężczyzna, trwa walka z czasem
  4. Doda nie radzi sobie z żałobą. Podjęła niespodziewaną decyzję
  5. Koszmar gwiazdy TVP! Tragiczna śmierć zabrała jej męża, zbezcześcili jego pamięć
Źródło: wirtualnemedia.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News