Upokorzenie, ból i cierpienie. Największe gwiazdy TVN wykorzystane

Upokorzenie, ból i cierpienie. Największe gwiazdy TVN wykorzystane Źródło: youtube.com/tvnpl

TVN ma spory problem. Wszystko wskazuje na to, że najbardziej znane społeczeństwu twarze stacji zostały w bezprawny sposób wykorzystane. Popularna stacja upokorzona jest upokorzona, a widzowie muszą mieć się na baczności, aby nie paść ofiarami oszustów.

TVN, jako jedna z największych stacji w Polsce jest równie znana co kontrowersyjna. Jednak pozycja giganta na polskim rynku medialnym zobowiązuje do tego, by jej treści, a także osoby z nią powiązane miały niepisany status zaufania publicznego. Z tego powodu podwójnie oburzająca wydaje się metoda działań oszustów, którzy wyprowadzili w pole już setki Polaków.

W sieci zaczęły pojawiać się dziwne reklamy, które opatrzone były zdjęciami najbardziej znanych gwiazd stacji TVN, a do tego opatrzone inspirującymi cytatami tychże osób. Jak się okazało, nie były one prawdziwe, a cały precedens został zorganizowany tylko i wyłącznie po to, by wyłudzić od internautów dane i zainfekować ich komputery. Jest to poważne upokorzenie dla stacji i policzek dla jej czołowych postaci.

Najbardziej znane twarze stacji TVN wykorzystane przez oszustów

Od pewnego czasu w Internecie można się natknąć na strony, promujące ponoć niezwykle szybkie metody na zarobienie dużej ilości pieniędzy. Dla wzmocnienia wiarygodności można było na nich znaleźć zdjęcia osób powiązanych z TVN, takich jak Kuba Wojewódzki, Marcin Prokop i Piotr Kraśko. Opatrzone były cytatami, mającymi sugerować, że pokazujące się zdania padły z ust celebrytów.

- Piotr Kraśko ujawnia, jak zarobił 2,3 mln dolarów po swoim bankructwie. Twierdzi, że każdy może to zrobić i demonstruje w jaki sposób to zrobić w Dzień Dobry TVN - brzmiał jeden z nagłówków.

Jest to wielka ujma na wizerunku celebrytów, których ukradzione zdjęcia stały się elementem oszukiwania ludzi. Jednocześnie pojawia się wiele zarzutów wobec stacji, że nie wydała jeszcze żadnego oświadczenia, tym samym narażając swoich widzów na szkodę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sprytna taktyka oszustów

Według specjalistów cała akcja stworzenia takich stron została oparta na bardzo prostym schemacie, lecz jednocześnie została świetnie przygotowana. Pojawiają się one w postaci dodatkowych okien w przeglądarce, a bardzo wyeksponowane nagłówki w połączeniu z domniemanym poręczeniem celebrytów mają za zadanie skłonić ludzi do wejścia w link.

Jak się okazuje, z poradzeniem sobie z tą sprawą problemy ma nawet prokuratura. Serwery, na których oparte jest to oszustwo zarejestrowane są zagranicą. W takich wypadkach postępowanie zostaje zwykle umorzone. Dlatego też, czekając na oficjalne oświadczenie stacji, internauci powinni zachować szczególną ostrożność.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Anna German cudem uniknęła śmierci. Całą noc czekała na pomoc
  2. Bogumiła Wander ostro skomentowała słowa Woźniak-Starak. „To szczyt wszystkiego”
  3. Nie żyje gwiazda seriali Polsatu. Przed śmiercią nagle zmieniła testament, wielkie poruszenie!
  4. Setki tysięcy Polaków nie dostaną 13 emerytury. Jest już projekt ustawy o tym, komu się NIE NALEŻY
  5. Gigantyczna wpadka w "M jak miłość"! Przejdzie do historii jak śmierć w kartonach

źródło: Najwyższy Czas

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News