TVN znalazł wreszcie zastępcę Durczoka. To KOBIETA!

TVN znalazł wreszcie zastępcę Durczoka. To KOBIETA!

Kamil Durczok rozstał się z TVN-em w bardzo kontrowersyjnych okolicznościach. Kilka lat temu media obiegła sensacyjna wiadomość. Główna twarz wieczorowego wydania Faktów została zwolniona, a objęcie pozycji, którą zajmował stało się marzeniem wielu dziennikarzy. TVN znalazł wreszcie zastępcę Durczoka.

Specjalna komisja powołana przez TVN ustaliła, że dotychczasowa gwiazda mogła dopuszczać się niemoralnych zachowań, włącznie z molestowaniem seksualnych innych pracownic i mobbingiem. Stacja zdecydowała, że stanowisko, które niegdyś piastował mężczyzna, tym razem trafi do kobiety. ZOBACZ TAKŻE: Ostateczny cios w Kamila Durczoka. „Tym razem się nie podniesie”

TVN znalazł wreszcie zastępce Durczoka: Diana Rudnik nową twarzą Faktów

We wczorajszym wydaniu "Faktów" i następujących po nich "Faktów po Faktach" wystąpiła Diana Rudnik. Dziennikarka zasłynęła w medialnym świecie, kiedy współpracowała jeszcze z Telewizją Polską. Teraz przeszła do konkurencyjnej stacji i zdaniem komentatorów, którzy zauważyli u niej lekką tremę, poradziła sobie wyśmienicie. Pojawiły się głosy, które pochwaliły władze stacji za podjęcie takiej decyzji. Według niektórych nowa twarz jest swego rodzaju powiewem świeżości. Źródło: spidersweb.pl ZOBACZ TAKŻE: Durczok zmienił się nie do poznania! Nie do wiary jak teraz wygląda
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News