Szczere wyznanie gwiazdora TVN zaskoczyło fanów. "Jestem znanym alkoholikiem"

Szczere wyznanie gwiazdora TVN zaskoczyło fanów. "Jestem znanym alkoholikiem"

TVN jest telewizją, która wypromowała bardzo wielu aktorów. Zarówno seriale produkowane przez stację, jak i filmy, zebrały mnóstwo sympatyków, co przysporzyło występujących w nich ludziom ogromnej popularności. Jeden z nich zdecydował się na bardzo szczerą wypowiedź dotyczącą swojego dotychczasowego życia.

TVN wyprodukował bardzo wiele filmów, które trafiały na ekrany kin i stawały się hitami na skalę całego kraju. Aktorzy, którzy występowali w tych dziełach, niejednokrotnie otrzymywali szansę dalszej współpracy z reżyserami przy kolejnych produkcjach. Jednym z aktorów, który niewątpliwie skorzystał na współpracy z komercyjną stacją jest Borys Szyc. W wywiadzie zdecydował się on na bardzo szczerze wyznanie, które zaskoczyło nie tylko jego fanów, ale wszystkich śledzących najnowszą działalność telewizji. Aktor wyznał, że przez wiele lat zmagał się z bardzo poważną chorobą, za jaką uważa alkoholizm, a słowa, których użył, by opisać swoje uzależnienie, brzmiały niezwykle poruszająco.

TVN – gwiazda zdecydowała się na wyznanie

Borys Szyc przez lata występował w bardzo wielu filmach, jednak jest dziś kojarzony przede wszystkim z udziału w filmach wyprodukowanych przez TVN. Rola w "Listach do M." tylko zwiększyła jego rozpoznawalność, którą zyskał na początku XXI. wieku za pomocą występów w "Symetrii" czy "Vinci". Nie wszyscy jednak wiedzą, że aktor miał wielkie problemy w związku z sytuacją, w jakiej się znalazł po osiągnięciu statusu wielkiej gwiazdy kina i telewizji. W wywiadzie z Tomaszem-Marcinem Wroną wypowiedział się o swojej chorobie alkoholowej, z którą zmagał się kilka lat temu. - Podtrzymujemy cały czas atmosferę, że to jest choroba, której powinniśmy się wstydzić. A przecież chodzę na te zajęcia, bo jestem zwyczajnie chory. Ludzie chorzy na raka nie ukrywają się, tylko robią wszystko, żeby się wyleczyć. Alkoholizm nazywany jest przecież rakiem duszy. Jest to choroba śmiertelna, która cię drąży i jeśli nic z tym nie zrobisz, umierasz - twierdzi Borys Szyc.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVN – poważna choroba gwiazdy

- Po co więc budować tę otoczkę wstydu? To sprawia często, że ludzie się nie leczą. I umierają. Setki tysięcy ludzi rocznie. Trzeba zrewidować postrzeganie alkoholików. Tutaj nie ma czego się wstydzić. Jest to coś, co się komuś po prostu przydarza. W takiej sytuacji trzeba sięgnąć po fachową pomoc i ratować sobie życie - mówi aktor. Temat alkoholizmu został podjęty przez Szyca nie bez powodu. Chciał on, by jego przykład posłużył innym, którzy wstydzą się poinformować bliskich o swoim stanie. Aktor zwrócił uwagę na to, że każdy może zachorować na alkoholizm, a potem z niego wyjść. W jego opinii, jest to choroba bardzo ciężka, ale w pełni uleczalna. Sam jest przykładem osoby, która poradziła sobie z problemami.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda "Klanu" SCHUDŁA 30 kg! To była walka z poważną chorobą
  2. Katarzyna Dowbor pokazała 85-letnią mamę! Wygląda jak MILION dolarów!
  3. Dramat Kingi Dudy. Przykre słowa Macieja Musiała, dla córki prezydenta to koniec 
  4. Robi się ciekawie! Dług Kaczyńskiego będzie na sprzedaż?
  5. Młoda matka zachorowała na raka. Uważa, że z własnej winy
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: TVN
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News