Z ostatniej chwili: tragiczny wypadek pod Warszawą, wielu rannych

Z ostatniej chwili: tragiczny wypadek pod Warszawą, wielu rannych Źródło: pikio.pl

TVN podało informację z ostatniej chwili. Pod Warszawą doszło do tragicznego wypadku. Na miejscu niezwłocznie pojawiły się służby, starając się zapanować nad całą sytuacją.

TVN podało informację, zgodnie z którą w miejscowości pod Warszawą doszło do wstrząsającego wypadku. Policja pojawiła się na miejscu już kilka chwil po otrzymaniu zgłoszenia. W wyniku zdarzeń na drodze rannych zostało kilka osób, które niezwłocznie zostały przewiezione do szpitala. Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia na drodze. 

TVN przekazało wstrząsające informacje

Dziś-12 maja-w miejscowości Jawczyce pod Warszawą doszło do tragicznego wypadku. Dwa samochody osobowe zderzyły się ze sobą na jednej z dróg.

O godzinie 10:50 funkcjonariusze policji otrzymali zgłoszenie, że na odcinku Warszawa-Sochaczew samochód marki Volkswagen zderzył się z BMW. Na miejscu zdarzenia niezwłocznie zjawił się nie tylko oddział policji, ale również karetki pogotowia.  

Ranni trafili do szpitala 

Po przybyciu na miejsce okazało się, że Volkswagenem poruszały się wówczas 4 osoby, natomiast w BMW znajdowała się tylko kobieta kierująca pojazdem. Wszyscy w wyniku zderzenia zostali ranni, dlatego też ratownicy niezwłocznie przewieźli ich do szpitala w celu udzielenia dalszej pomocy medycznej. Na chwilę obecną nie jest pewne czy ich życiu i zdrowiu nie zagraża większe niebezpieczeństwo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na miejscu funkcjonariusze policji starają się ustalić, co mogło być przyczyną zdarzenia. Kluczowe oczywiście będą zeznania poszkodowanych, których funkcjonariusze przesłuchają, gdy tylko będzie to możliwe. Kierowcy poruszający się aktualnie drogą krajową nr 92 bądź zmierzający w tamtą stronę muszą uzbroić się w cierpliwość i być przygotowanymi na utrudnienia w poruszaniu się, a co za tym idzie - wydłużony czas podróży.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Co się dzieje z Roksaną Węgiel? Fani są zdruzgotani. Tysiące Polaków boi się o jej karierę, a wszystko przez zatrważającą wiadomość
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. TVP podało pilne informacje! Polscy sportowcy zmarli podczas wyścigu
  4. Brytyjczycy wściekli na Meghan Markle po porodzie. Jej decyzja dla wielu jest nie do pomyślenia
  5. Z ostatniej chwili: Samolot pasażerski podchodził do lądowania. Nagle okazało się, że nie działają koła
  6. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj

Źródło: TVN24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News