Reportaż TVN dogłębnie wstrząsnął widzami. Wystarczyła jedna chwila, by stracili dorobek życia, prawdziwy horror

Reportaż TVN dogłębnie wstrząsnął widzami. Wystarczyła jedna chwila, by stracili dorobek życia, prawdziwy horror Źródło: .

TVN przedstawił swoim widzę poruszającą historię państwa Wiśniewskich. Rodzina w jednej chwili straciła cały swój dorobek. Zostali bez dachu nad głową.

TVN wyemitował poruszający materiał o Józefie i Annie Wiśniewskich, którzy patrzyli, jak cały ich majątek dosłownie znika. Para jest zrozpaczona, nie mają gdzie mieszkać, a co najgorsze, wychowują troje dzieci. Szczegóły ich historii są druzgoczące.

TVN pokazał reportaż o dramacie rodziny Wiśniewskich. Przepadł cały ich dorobek

Dla Józefa i Anny Wiśniewskich z Wielkiej Łąki to był zwykły dzień. Nic nie zapowiadało tragedii, do jakiej miało dojść. Pani Anna gotowała posiłek dla dzieci, gdy nagle poczuła charakterystyczny zapach gazu. Swąd wyczuł także jej mąż. Od razu udał się do butli z gazem, aby je przykręcić. Nie zdążył.

Nastąpiła ogromna eksplozja, która odrzuciła mężczyznę z dużą siłą. Pan Józef przeleciał przez okno, a w budynku pojawiły się pierwsze płomienie. Bardzo szybko opanowały cały dom. Nie było czasu na zbieranie jakichkolwiek rzeczy, każdy musiał opuścić płonące mieszkanie jak najszybciej.

- Byłam przy tym jak dom płonął. To jest straszne, nie potrafię tego opowiedzieć. Ten widok, jak ogień oknami wychodził zostanie mi do końca życia - wspomina Wiśniewska w rozmowie z TVN.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina została z niczym. Liczą na wsparcie innych osób

Płomienie strawiły cały życiowy dorobek pary. Sytuacja jest tym bardziej przygnębiająca, że Wiśniewscy są na emeryturze, a do tego wychowują troje wnucząt. Wybuch gazu spowodował, że rodzina nie ma gdzie mieszkać.Dom nie nadaje się do dalszego użytkowania. Dziennikarz TVN dowidział się, że powstał nakaz rozbiórki zniszczonej budowli.

Wiśniewscy zawsze cieszyli się sympatią innych mieszkańców. Byli gotowi do pomocy w każdej sytuacji, a ich serdeczność jest powszechnie znana. Tragedia, jaka ich dotknęła, poruszyła wszystkich sąsiadów, którzy postanowili zmobilizować siły i pomóc seniorom. Zbierają dla nich pieniądze i oddają, c mogą, aby choć trochę ułatwić im życie.

Pomoc okolicznych mieszkańców nie wystarczy, aby Anna, Józef i ich wnuczęta mogły zamieszkać w nowym domu. Niezbędne są dodatkowe środki na ubrania, jedzenie czy środki czystości. Każdy, kto chce wspomóc rodzinę Wiśniewskich, może to zrobić tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Janusz Gajos miał aż cztery żony. Długo nie mógł znaleźć szczęścia w miłości
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!
  3. Eksperci twierdzą, że nie będzie żadnych 13-tych emerytur. Wyjaśnili prosty powód
  4. Olivier Janiak tak się nie nazywa! Ujawniono jego prawdziwe imię
  5. Marta Kaczyńska nie mogła w to uwierzyć. Bliskie osoby potraktowały ją okrutnie
  6. Gwiazda "Rolnik szuka żony" pochwaliła się dzieckiem. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół

Źródło: TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News