Nowy program TVN budzi kontrowersje. Część widzów jest niezadowolona
wikipedia
Patryk Korzec - 6 Grudnia 2018

Nowy program TVN budzi kontrowersje. Część widzów jest niezadowolona

TVN jako jedna z największych stacji w Polsce bezustannie dbać musi o swój nienaganny wizerunek. Jednocześnie telewizja nie boi się podejmować ryzyka, przez co często możemy oglądać na antenie kontrowersje i skandale. Tym razem jednak widzowie nie wytrzymali - rozpoczęli lincz. 

TVN bez wątpienia ma ogromne wpływy na miliony Polaków, którzy z uwagą oglądają wszystkie programy stacji i wierzą w każdą informację, którą usłyszą na antenie. Tak duże zaufanie wiąże się jednak z ogromną odpowiedzialnością, która spoczywa na stacji. W związku z nią twórcy programów zwykle starają się nie poruszać najbardziej kontrowersyjnych tematów, które mogłyby urazić widzów. Teraz jednak nastąpił wyjątek od reguły, a nowy format wstrząsnął Polakami, którzy zlinczowali TVN.

"Wracajcie, skąd przyszliście" wywołuje ogromne oburzenie

Od chwili opublikowania nowej ramówki TVN przewidywano, że stacja może mieć problemy w związku z nowym serialem dokumentalnym "Wracajcie, skąd przyszliście". Zgodnie z zapowiedziami prowadzący Piotr Kraśko miał wyruszyć śladami migrantów z Bliskiego Wschodu aż do Europy wraz z grupą ludzi o skrajnie odmiennych poglądach. - Dla mnie uchodźca to rozwścieczony, czarny mężczyzna, który biegnie z kamieniami i wszystko obrzuca - mówiła przed kamerami uczestniczka, Agnieszka. Już przed jego emisją pojawiło się wiele głosów obawiających się, że może to przyczynić się do wpływania na poglądy widzów. Zaniepokojone były zwłaszcza osoby przeciwne imigrantom, które przeraziła wizja "szerzącej się proimigranckiej propagandy".

Polacy linczują telewizję TVN

Krytyczne komentarze skierowane na telewizję TVN pojawiły się z każdej możliwej strony. Część osób była oburzona, inni natomiast bronili obcokrajowców i byli oburzeni słowami uczestników. - Jak TVN mogło coś takiego wyemitować?? To teraz mamy przyjmować wszystkich uchodźców, gdy polskie dzieci nie mają co jeść? - oburza się internautka. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Joanna Liszowska"Przyjaciółki": Gwiazdy serialu przeżyły wielkie dramaty. Ich najboleśniejsze chwileCzytaj dalej
- Propaganda, jawna propaganda po prostu. TVN próbuje przekonać Polaków do uchodźców, a my mamy wystarczająco dużo problemów! - dodaje kolejna osoba. - Jak oni mogą tak mówić o imigrantach?! I to na antenie - to tacy sami ludzie jak my. Gdy my migrowaliśmy za komuny na zachód, to jakoś nikt nas nie wyrzucał i programów nie robił. Wszyscy jesteśmy tacy sami i trzeba im pomóc! - broni uchodźców widz. - Niech jeszcze oplują tych imigrantów. Co za banda bezmyślnych małp z tych POLAKÓW. Wstydzę się, że jestem Polakiem, gdy patrzę na nich i na to, jak traktują tych biednych ludzi - dodaje internauta. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda TVN jest w strasznym stanie! „Zdruzgotana i załamana”
  2. Gwiazda Mam Talent w ciężkim stanie w szpitalu! Koszmarny wypadek
  3. Znaki zodiaku, które będą miały PECHA w tym tygodniu. Co się stanie?
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Królikowski przeżył tragedię. Dopiero po latach to ujawnił

Rodzina królewskaKrólowa Elżbieta i jej "nagi kelner". Szokujące kulisy jej małżeństwaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News