Wielka wpadka dziennikarza TVN na wizji. Zrobiło się niezręcznie

Wielka wpadka dziennikarza TVN na wizji. Zrobiło się niezręcznie Źródło: Screenshot: TVN

Wpadki imają się każdego, nawet najbardziej doświadczonych osobistości telewizyjnych. Lata pracy w biznesie nie uchroniły nawet gwiazdora TVN, Piotra Kraśko. Dziennikarz pomylił znanego producenta filmowego z popularnym dziennikarzem.

Codziennie rano na antenie TVN nadawany jest uwielbiany śniadaniowy show "Dzień Dobry TVN". Wczesna godzina jest doskonałym czasem na rozmowy o mało wymagających tematach, jak związki gwiazd i ich przebieg. Wczoraj na słynnych kanapach gośćmi Piotra Kraśki i Kingi Rusin byli Rine Rooyens i jego partnerka Joanna Przetakiewicz, którzy są ze sobą dopiero od zeszłego roku. Ich związek natychmiast zyskał ogromne zainteresowanie mediów, które prześcigają się w pozyskiwaniu gorących informacji z ich osobistego życia.

Nic dziwnego więc, że popularny duet prowadzących "DDTVN" o to właśnie wypytywał zakochanych, którzy w show-biznesie działają nie od dziś i potrafią radzić sobie z podobnymi sytuacjami. Wczoraj jednak doszło do niezręcznej wpadki ze strony Piotra Kraśki.

Niezręczna wpadka na antenie TVN

Rine i Joanna choć zbliżyli się do siebie całkiem niedawno, to poznali się jeszcze, gdy Holender był w związku małżeńskim z Malwiną Wędzikowska. To właśnie początki ich zażyłej znajomości zainteresowały Kraśkę, który dopytywał o ich drugie spotkanie. Chodziło o Bal Dziennikarzy 2015, na którym oboje byli obecni, lecz jeszcze niczego do siebie nie czuli. Niestety Kraśko popełnił w tym momencie ogromną wpadkę, po której sytuacja w studio zrobiła się co najmniej niezręczna. - Podobno to był taniec tak płomienny - próbował zacząć.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Wtem błyskawicznie przerwała mu Kinga Rusin, która uświadomiła, go że to nie z Rooyensem tańczyła wówczas słynna projektantka mody. - Ale to nie z Rinke - interweniowała współprowadząca. Joanna Przetakiewicz pośpieszyła wówczas z wytłumaczeniem, zwracając uwagę, z kim odbyła ten słynny "płomienny taniec". Okazuje się, że jej partnerem w zabawie był dziennikarz TVN Mateusz Hładki. Na dokładkę, próbując zmienić atmosferę, prowadzący zasugerowali, że "nic tak nie poprawia związku jak zazdrość".

Rooyens i Przetakiewicz o swojej relacji

Para celebrytów natychmiast została okrzyknięta najgorętszą w polskim show-biznesie. Zakochani mieli ostatnio naprawdę sporo czasu, by rozwijać swoją znajomość, bowiem spędzili razem Sylwestra i noworoczne wakacje. Gwiazdy zamieniły zimną o tej porze roku Polskę na gorące Malediwy, gdzie spędził wiele romantycznych chwil. W "Dzień Dobry
TVN" oboje opowiedzieli o swojej relacji. Redakcja Pikio.pl życzy im wiele szczęścia. - Zapominamy w dzisiejszych czasach o najważniejszych emocjach i uczuciach. Nastąpiły czasy samotności i zagubienia. Najwyższy czas na to, byśmy robili rewolucję szczęścia i miłości - powiedziała Przetakiewicz. - Jesteśmy dojrzałymi ludźmi, mam nadzieję, że będzie to dojrzały związek, bo jest bardzo młody w tej chwili - dodał Rooyens. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  2. Anna Jantar przeżyła SZOK, gdy nakryła męża ze swoją RYWALKĄ. To był cios prosto w serce
  3. Ukochana gwiazdora Polsatu dźwiga zakupy, a on nic! Jak mu nie wstyd?!
  4. Dorota Wellman nie miała litości. Gwiazda DDTVN zmiażdżyła seksistowskiego pisarza
  5. Celebrytka wbiła szpilę otyłej gwieździe Polsatu. To musiało boleć
  6. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
źródło: Plotek Następny artykuł