Ta wiadomość załamie fanów. Uwielbiany przez miliony serial TVN zniknie z telewizji

Ta wiadomość załamie fanów. Uwielbiany przez miliony serial TVN zniknie z telewizji

TVN ogłosił koniec emisji uwielbianego przez miliony widzów serialu. To bolesny cios dla fanów produkcji, którzy już zdążyli wyrazić swoje niezadowolenia z takiego obrotu spraw. Dlaczego stacja zdecydowała się zdjąć z emisji serial cieszący się tak dużą popularnością?

TVN wyemitował cztery serie "Diagnozy". Serial o medyczno-kryminalnej produkcji z Mają Ostaszewską w obsadzie zniknie jednak z anten. Stacja ogłosiła, że nie będzie nagrywała kolejnego sezonu.

TVN kończy produkcję popularnego serialu. Widzowie są zawiedzeni

Nie jest to dobra wiadomość dla wszystkich, których wkręciła fabuła "Diagnozy". Sami aktorzy podzielili się refleksją w mediach społecznościowych. Głos w sprawie zabrała m. in. wspomniana Maja Ostaszewska, odtwórczyni głównej roli w serialu.

Choć nie napisała wprost, że to koniec produkcji, jej wpis mówi wszystko.

- Łzy się polały (...). To była piękna przygoda! Wspaniały czas. Ekipa wyjątkowych, serdecznych, fajnych ludzi, którym zależy. Dorota Kośmicka, matko tego projektu, dziękuję, że go wymyśliłaś! Że wymyśliłaś tę wspaniałą konfigurację ludzką! Że mnie zaprosiłaś do tego spotkania! - pożegnała się Maja Ostaszewska publikując emocjonalny wpis na Facebooku

Tę wiadomość potwierdziła już stacja. Czytamy, że czwarty, emitowany właśnie teraz, sezon, będzie tym ostatnim. To oznacza, że nie powstaną kolejne serie "Diagnozy". 

Produkcja przyciągnęła największe sławy polskiego aktorstwa. Wspomnijmy również Sonię Bohosiewicz, Macieja Zakościelnego, czy Jana Englerta.

Wirtualne Media: Widoczny spadek oglądalności serialu TVN

TVN wyjaśniał, że zakończenie produkcji na czwartej serii "było zgodne z wcześniejszymi założeniami". "Diagnoza" weszła na antenę stacji w 2017 roku i z miejsca stała się hitem. Na początku ubiegłego roku odcinki oglądało grubo ponad 2 miliony widzów. 

Wirtualne Media przyjrzały się oglądalności ostatnich odcinków serialu. Z wykazów przytoczonych przez serwis wynika, że "Diagnoza" stopniowo traciła widzów. Obecny sezon oglądało na wiosnę średnio 1,5 mln widzów. 

Fani mają mieszane odczucia co do produkcji. Nie brakuje głosów krytyki - część widzów uważa, że najlepsze wątki serial miał już za sobą.

- Trzy pierwsze sezony super się oglądało, obecny czwarty sezon zdecydowanie najgorszy - czytamy w sieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z kolei komentujący wpis Ostaszewskiej na Instagramie czują się zawiedzeni, by nie powiedzieć wściekli. Widocznie na dobre wkręcili się w serialowe "smaczki". 

- Mam nadzieję, że będziecie kręcić dalej. Fantastyczny serial - żyje nadzieją jeden z fanów.

- Będzie nam Was brakowało - komentuje inne ze zrezygnowanych internautów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje John Singleton. Słynny reżyser „Chłopaków z sąsiedztwa”
  2. Aleksandra Kwaśniewska zniknęła z mediów! W ten sposób nie uciszy plotek o CIĄŻY
  3. Koszmarna tragedia. Kultowa legenda polskiej muzyki nie żyje, przegrała z rakiem
  4. To już oficjalne! Rodzice dostaną nie tylko 500 plus. Dodatkowe kilkaset złotych na bardzo prostych warunkach
  5. Pilne informacje Polsatu! Płonie jedna z najsłynniejszych polskich restauracji
  6. Jest oficjalne oświadczenie prawników ws. inf o rozwodzie Kate i Williama

źródło: Gala, Wirtualne Media, Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News