Widzom odebrało mowę. Mężczyzna próbował zabić uczestniczkę show siekierą

Widzom odebrało mowę. Mężczyzna próbował zabić uczestniczkę show siekierą Źródło: screen youtube.com/IFC FIlms

TVN jest grupą, która posiada wiele stacji telewizyjnych. Oczywiście największą i najważniejszą jest ta o tej samej nazwie. Jednak to nie znaczy, że pozostałe stacje należące do grupy nie dostarczają widzom zaskakujących materiałów. Uczestniczka jednego z show przedstawiła swoją przerażającą historię.

TVN jest grupą, w której skład wchodzi wiele stacji telewizyjnych. Jedną z nich jest TTV,  na której właśnie pojawił się nowy program. Show nosi tytuł "Między Nami" i osoby biorące w nim udział przechodzą niewiarygodne metamorfozy we wspaniałym salonie fryzjerskim. Oczywiście jak to u fryzjera nie może zabraknąć również ciekawych rozmów oraz zwierzeń. Historia jednej z uczestniczek dosłownie zwaliła widzów z nóg.

Uczestniczka show grupy TVN zszokowała wszystkich

Programy telewizyjne przyzwyczaiły nas już do niecodziennych sytuacji. TVN nie jest wyjątkiem od tej reguły, czego najlepszym dowodem jest właśnie program "Między Nami". Nikt się nie spodziewał, że za jedną z uczestniczek kryje się historia mrożąca krew w żyłach. Młoda kobieta, która właśnie przechodziła swoją spektakularną metamorfozę, zwierzyła się z jednej historii ze swojej przyszłości. Chodziło dokładniej o jej byłego partnera, który potraktował ją w sposób wprost niewyobrażalny. Osoby będące w związku często oczekują od swojego partnera lub partnerki poczucia bezpieczeństwa. To naturalne, że przy ukochanej osobie chcemy czuć się zwyczajnie dobrze. Niestety kobieta biorąca udział w programie przeszła przez prawdziwe piekło, a jej oprawcą okazał się jej partner.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Kobieta przed kamerami wyznała, że jej były ukochany pewnego dnia zaatakował ją. Co więcej, mężczyzna rzucił się na nią, dzierżąc w rękach siekierę, która bynajmniej nie służyła jako straszak. Chciał on bowiem pozbawić ją życia. Na szczęście kobiecie udało się wyjść z tego bez szwanku, jednak w takim wypadku możemy bez wątpienia mówić o prawdziwym cudzie. Widzowie nie mogli uwierzyć w to, co usłyszeli, dodatkowo był to pierwszy odcinek programu, więc producenci od razu zaczęli "z grubej rury". Czyżby w kolejnych odsłonach show czekały nas równie szokujące historie? Zapewne tak, ale bez wątpienia ciężko będzie przebić to wyznanie. Całość zakończyła się happy endem, ponieważ każda osoba biorąca udział w programie na koniec swojej przemiany spotyka się ze swoim idolem wybranym spośród polskich celebrytów. Miejmy nadzieję, że dalsze życie uczestniczki będzie się malowało w samych szczęśliwych barwach.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Znalazł na polanie foliową reklamówkę. Zawartość była makabryczna
  2. Ile zarabia Beata Pawlikowska? Zarobki dają jej wolność
  3. Rozenek zmienia wygląd. Po długich włosach nie ma już śladu
  4. Ma ledwie 19 lat, a już zostanie mamą! Gwiazda TVN zszokowała wszystkich
  5. Gwiazdy disco polo oszukały fanów? Sprawa trafi przed sąd
Następny artykuł