TVN właśnie bardzo podpadł miłośnikom jednego ze swoich najważniejszych programów. Wszystko przez decyzję o wyeliminowaniu z produkcji gwiazd, które uchodziły za ulubieńców publiczności. Teraz stacja musi mierzyć się ze zmasowanym atakiem internautów.

TVN po bardzo dobrym przyjęciu „Azja Express” postanowił kontynuować formułę, przenosząc jednak poczynania uczestników na nowy kontynent. Trzecia edycja, przemianowana już na „Ameryka Express”, zabiera wszystkich w pełną przygód podróż po Ekwadorze i Peru.

W ostatnim odcinku z programem pożegnało się dwóch gwiazdorów, których telewidzowie obdarzyli specjalnym uczuciem. Fani nie kryją swojego wielkiego niezadowolenia, a nawet zarzucają stacji jawne oszustwo.

TVN – telewidzowie oburzeni rozstrzygnięciami w „Ameryka Express”

Filip i Zygmunt Chajzerowie stali się rewelacją najnowszej odsłony programu. Jak sami przyznali, udział w „Ameryka Express” dał im możliwość odświeżenia więzi rodzinnych, na co nie mieli czasu od bardzo dawna. Pomimo występujących między nimi sprzeczek i tak można było wyczuć, że współpraca sprawia im bardzo dużo radości i satysfakcji.

W najnowszym odcinku uczestnicy musieli zmierzyć się z dosyć oryginalnym zadaniem. Każda para musiała wejść w posiadanie ziołowego eliksiru miłości, a następnie za pomocą jego „magicznych” właściwości skłonić sześć osób płci przeciwnej do pocałunku. Hejzerom niestety nie udało się wykonać polecenia, co było dla nich równoznaczne z zakończeniem przygody w programie.

Widzowie nie mogą pogodzić się z takim rozstrzygnięciem. Wiele osób jest zdania, że w tym epizodzie doszło do oszustwa. Niektóre pary skłoniły przechodniów do całusa w policzek, co nie jest dla nich równoznaczne z miłosnym pocałunkiem. Internauci bardzo krytycznie wypowiadają się o tym, co się stało.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Martyna Wojciechowska i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, ile czasu się maluje!

– Bezapelacyjnie najlepsza para całego programu! Strasznie ich szkoda, tym bardziej ze jedna z par NIE wykonała zadania! Całowanie w policzek to nie to samo co całowanie w usta. Ania i Maciek nie wolno oszukiwać! – czytamy w sekcji komentarzy na oficjalnym profilu FB programu.

– Najbardziej sympatyczna para ze wszystkich, miło było ich oglądać, dla mnie w tym momencie Ameryka Express TVN się zakończyło – dodaje kolejny internauta.

Tego typu opinie o pożegnaniu Chajzerów na facebookowej stronie „Ameryka Express” liczyć można już w setkach.

– Ja się popłakałam dosłownie. Ogromny szacunek dla Pana Zygmunta i dla Syna…  Za udział w programie za determinację i walkę.

– Pewnie ze szkoda… Nawet bardzo (…) Panie Zygmuncie… Filip… Dziękuję za cudowne 10 wieczorów które mogłam spędzić w Waszym towarzystwie.

– Dramatyczny ten odcinek, żeby taka najlepsza para odpadła….

Pojawiło się również wiele głosów domagających się wręcz przywrócenia Filipa i Zygmunta Chajzerów do programu. TVN póki co nie nie odpowiedział na prośby telewidzów.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Rudi Schuberth cierpi na straszną chorobę! Uśmierca 4,6 mln osób rocznie 
  2. Rozenek wypowiedziała wojnę Kaczyńskiemu! Przypomniała sobie koszmar z przeszłości 
  3.  Znaki zodiaku powiedzą ci, z kim stworzysz najsilniejszą PRZYJAŹŃ
  4. Niesamowite! Psiak adoptował wyjątkowe i nietypowe zwierzątko
  5. Zamiast na Marszu Niepodległości, Polacy będą na zakupach! Takich promocji jeszcze nie było 

Traumatyczne przeżycia gwiazd TVN. Wielkie rodzinne tragedie