Piękna gwiazda TVN poszalała na promocji w Biedronce! Zbiera naklejki na Słodziaki?

Piękna gwiazda TVN poszalała na promocji w Biedronce! Zbiera naklejki na Słodziaki?

TVN bardzo często decyduje się na podjęcie współpracy ze znaną krajową aktorką, Weroniką Książkiewicz. Artystka cieszy się naprawdę ogromną popularnością, przez którą każdy jej krok obserwowany jest przez chmarę fotoreporterów. Tym razem paparazzi przyłapali gwiazdę na dużych zakupach w sklepie sieci Biedronka.

TVN od lat pozostaje niezmiennie jedną z najchętniej oglądanych przez widzów stacji telewizyjnych. Szczególnie licznie oglądają oni kolejne seriale, w których zawsze pojawia się szeroka paleta polskich gwiazd. Wśród nich bardzo często zauważyć można znaną z wyjątkowego talentu aktorskiego Weronikę Książkiewicz. Artystka zagrała jedną z głównych ról między innymi w serii "Na noże", w której wcieliła się w postać Wioli Forygi. Na ekranie towarzyszyli jej w serialu między innymi Piotr Głowacki, Wojciech Zieliński oraz Piotr Stramowski. Ogromna liczba znanych twarzy przełożyła się oczywiście na doskonałe wyniki oglądalności, którymi mogli się pochwalić producenci. Przypomnijmy, że sama Weronika Książkiewicz zagrała także w takich filmach jak "Planeta Singli", "Ile waży koń trojański?", "Karol - człowiek, który został papieżem", czy też "Dzień dobry, kocham cię!".

Gwiazda TVN przyłapana na ogromnych zakupach

Chociaż sama Weronika Książkiewicz na czerwonych dywanach zawsze wygląda naprawdę doskonale, wybierając drogie kreacje oraz piękny makijaż, gwiazda nie ma problemu z pokazaniem się fanom w codziennym, skromnym wydaniu. Fotoreporterzy przyłapali ją w sportowym stroju na dużych zakupach, które zrobiła w sklepie sieci Biedronka. Aktorka miała na sobie legginsy, bluzę i sportowe buty. Włosy upięła w prosty kucyk oraz nie zdecydowała się na makijaż. Najpewniej wybrała się po prostu na szybkie zakupy w drodze powrotnej w treningu. Nawet w takich okolicznościach nie mogła jednak cieszyć się spokojem i wolnością od paparazzi.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak widzowie skomentowali najnowsze zdjęcia aktorki?

Wielu fanów zgodnie przyznawało, że Książkiewicz słusznie nie unika wychodzenia z domu w bardziej skromnym, zwyczajnym wydaniu. W komentarzach na portalach plotkarskich pisali bowiem, że jest naprawdę piękną kobietą, której naturalna wersja bardzo im się podoba. Niektórzy żartowali także otwarcie na temat samych zakupów popularnej artystki, znanej z licznych filmów i telewizyjnych seriali. Sugerowali, że prawdopodobnie zbiera naklejki na Słodziaki, czyli maskotki proponowane w nowej akcji promocyjnej Biedronki. TVN Fot. Screen Jastrzabpost.pl TVN Fot. Screen Jastrzabpost.pl TVN Fot. Screen Jastrzabpost.pl TVN Fot. Screen Jastrzabpost.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Za ślubem syna Zenka Martyniuka kryje się skandal. Niektórzy fani będą zniesmaczeni
  2. Podejrzenie guza mózgu u Katarzyny Dowbor. Lekarze nie mają już wątpliwości, co jej dolega
  3. Już niedługo słodkie sekrety Anny Muchy ujrzą światło dzienne. Nikt się tego nie spodziewał
  4. Aż dwóch uczestników odpadło z show TVN! Widzowie nie mogą uwierzyć
Następny artykuł