Wassermann nie wytrzymała, o krok od łez! UCIEKŁA z konferencji prasowej

Wassermann nie wytrzymała, o krok od łez! UCIEKŁA z konferencji prasowej Źródło: screen tvn24.pl

TVN podobnie jak inne stacje telewizyjne w naszym kraju dzisiaj skupił się przede wszystkim na przesłuchaniu Donalda Tuska. Jednak równie ciekawe okazały się też wydarzenia, które miały miejsce po złożeniu zeznań przez byłego premiera.

TVN zarówno wczoraj, jak i dziś informował nas na bieżąco o najważniejszych wydarzeniach politycznych w naszym kraju, które bez wątpienia zostaną zapamiętana przez Polaków przez bardzo długi czas. Jednak wczorajsza II tura wyborów samorządowych to było dopiero preludium do dzisiejszego przesłuchania Donalda Tuska przez komisję ds. Amber Gold. Od samego początku na sali panowała bardzo napięta atmosfera. Uległo to dodatkowemu skumulowaniu poprzez przedłużające się przesłuchanie, które trwało aż 7 godzin. W tym czasie były premier był ciągle atakowany zarówno przez Małgorzatę Wassermann, jak i członków jej komisji. Jednak przewodniczący Rady Europejskiej bez problemu odpierał wszelkie ataki. Niestety nie można tego powiedzieć o Wassermann, która po zakończeniu przesłuchania zdołała odpowiedzieć tylko na kilka pytań.

Małgorzata Wasserman ucieka przed dziennikarzami, między innymi TVN

Donald Tusk podobnie jak Wasserman po krótkiej przerwie zaczęli odpowiadać na pytania zadawane przez dziennikarzy. Oczywiście oboje przedstawiali zupełnie inny pogląd na to, co jeszcze nie tak dawno mogliśmy obserwować. Tusk cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, a nawet pokusił się na kilka żartów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jednak jego przeciwniczka w dzisiejszym starciu była w zdecydowanie gorszym nastroju. Wczorajsza przegrana w Krakowie bez wątpienia miała coś w tym wspólnego. Rzecz jasna Małgorzata Wassermann zaznaczała, że praca jej komisji tak wiele zmieniła, a także cały czas wspominała o fakcie, że wytknęła byłemu premierowi jego niekompetencje. Jednak przewodnicząca komisji w pewnym momencie już nie wytrzymała narastającego stresu i natłoku pytań zadawanych przez dziennikarzy. Momentalnie przerwała dalsze udzielanie odpowiedzi i zaczęła się przeciskać jak najbliżej wyjścia. Niemalże ze łzami w oczach powiedziała jedynie. - Przepraszam, nie dam rady - powtarzała Małgorzata Wassermann. Te słowa wybrzmiewały z ust przewodniczącej niczym mantra, póki nie udało jej się wydostać z kręgu utworzonego przez dziennikarzy. Według wielu osób to najlepiej pokazuj, że posłankę ostatecznie przerosły powierzone jej obowiązki. Wygląda na to, że nawet ona sama nie do końca wierzy w słowa, które wypowiada.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dawny partner Kaczyńskiego ujawnia z żalem: „A teraz to nie pisze, nie dzwoni…”
  2. TVN okrutnie poniżyło Wassermann! Naprawdę zrobili to w relacji na żywo
  3. Donald Tusk właśnie ujawnił „tajny układ” z Kaczyńskimi i Wałęsą! Trzęsienie ziemi
  4. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
  5. Pitbull nie ma szans na dom? Wszystkie psy zostały adoptowane, tylko nie on
Następny artykuł