TVN wstrząśnie polskim show-biznesem? Jak się okazuje, Hubert Urbański i Małgorzata Rozenek mają wielkie ambicje, które mogą sprowokować ich do starcia o prowadzenie jednego z najbardziej popularnych programów stacji. Która ze stron przekona szefostwo do powierzenia mu show?

TVN to bez wątpienia jedna z najchętniej oglądanych telewizji w Polsce. Stacja, która wypromowała wiele legendarnych produkcji i gwiazd szuka właśnie prowadzącego do kolejnego sezonu Ameryka Express. W rywalizacji o pozycję gospodarza show mają stanąć Małgorzata Rozenek i Hubert Urbański. Kto bardziej przekona włodarzy stacji do powierzenia mu show?

TVN na nagłówkach gazet. Stracie między Urbańskim i Rozenek elektryzuje całą stację

Z racji tego, że Agnieszka Starak po wielu latach prowadzenia Ameryka Express, a przedtem Azja Express odchodzi z projektu na rzecz Big Brothera, na jej miejscu powstał bardzo atrakcyjny wakat, o który mają walczyć między sobą Małgorzata Rozenek-Majdan i Hubert Urbański.

Propozycja zawodowa poprowadzenia programu dla obu stron wydaje się wyjątkowo atrakcyjna. Dla żony Radosława Majdana mógłby to być powrót do wielkiej kariery telewizyjnej. Gwiazda w przeszłości prowadziła „Perfekcyjną Panią Domu” jak tez „Iron Majdan”. Wraz ze swoim mężem wzięła udział w Azji Express, gdzie poznała Agnieszkę Starak. Panie się ponoć bardzo polubiły i poprzednia gospodarz programu właśnie Rozenek widziałaby w programie, o czym miała poinformować szefów TVN-u.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krystyna Pawłowicz nie lubi rozmów o swojej siostrze. Sekrety ich relacji zadziwiają

Kto wygra rywalizację?

Nie bez przyczyny, innym kandydatem do prowadzenia show jest Hubert Urbański. Mimo że Małgorzata Rozenek miała swoje „pięć minut” w telewizji, to prowadzący Milionerów jest postacią o wiele cieplej przyjmowaną przez telewidzów. Mężczyzna przez wiele lat dał się poznać jako dobry prowadzący, a także jest prawdziwą ikoną stacji TVN. Ponadto, mężczyzna ma doświadczenie występowaniu w programach o charakterze podróżniczych. Przed trzech laty brał udział w „Agencie”, a jego udział został bardzo ciepło przyjęty przez fanów stacji.

Mimo że nazwiska Rozenek i Urbańskiego są tymi, które najczęściej przewijają się w kontekście Ameryka Express, to swoją szansę może otrzymać także Michał Mikołajczak, który zwyciężył trzecią edycję Agenta. Czy to właśnie ktoś z tej trójki obejmie posadę prowadzącego programu? A może TVN spróbuje z zupełnie inną gwiazdą?

ZOBACZ TAKŻE

  1. Wszystkie media napisały o tym, co właśnie zrobiła córka Anny Przybylskiej!
  2. Katarzyna Łaniewska skrytykowała film „Kogel-Mogel 3”. Nie miała litości
  3. Współpracownicy Szelągowskiej „padali jak muchy”. Widzowie poznali kulisy
  4. Wiadomość przekazana przez TVP przeraża. Wraca koszmar ws. dziecka zamkniętego w pralce
  5. Gwiazdor Big Brothera po latach zrobił karierę. I naglę zniknął
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

Esmeralda z najsłynniejszej telenoweli TVN ma już 50 lat. Jej nowe zdjęcia wbiją Was w ziemię

źródło: Pudelek