TVN upokorzony na oczach całej Polski. Do akcji wkroczyła policja

TVN upokorzony na oczach całej Polski. Do akcji wkroczyła policja Źródło: Flickr - @Lukas Plewnia

TVN postanowił poinformować widzów o nietypowym wydarzeniu, które miało miejsce kilka dni temu. Niespodziewanie do akcji wkroczyła policja, która odpowiedziała na materiał telewizji. Widzowie już teraz mówią, że doszło do wielkiego upokorzenia stacji.

TVN przekazał widzom informację, która mogła zbulwersować wiele osób. Telewizja zdecydowała się na krytykę działania polskich funkcjonariuszy, którzy mieli zachowywać się w oburzający sposób, jednak służby postanowiły błyskawicznie odpowiedzieć na słowa osób przedstawiających widzom materiał. Niektórzy twierdzą, że stacja skompromitowała się, prezentując wydarzenia w niewłaściwy sposób i nie przekazując oglądającym całej prawdy dotyczącej nietypowego wydarzenia.

Sprawa dotyczy zachowania funkcjonariuszy policji wobec dzieci bawiących się w centrum miasta. Zdaniem dziennikarzy, zachowanie osób dbających o porządek na terenie miasta było nie do przyjęcia. Szybko pojawiły się jednak głosy, że to dziennikarze zdecydowanie wyolbrzymili cały problem, jedynie kompromitując stację, dla której pracują. Widzowie z pewnością długo nie zapomną odpowiedzi policji w tej sprawie.

TVN upokorzony przed widzami

Kilka dni temu telewizja TVN wyemitowała materiał, podczas którego przedstawiona jest historia dwóch chłopców, którzy bawili się na terenie Warszawy. W ich zachowaniu zdaniem dziennikarzy nie było nic oburzającego - chłopcy mieli jeździć na hulajnogach w pobliżu Krakowskiego Przedmieścia i Placu Piłsudskiego. Oglądający zobaczyli interwencję policji wobec młodych mieszkańców Warszawy. Mieli oni zakłócać porządek i uszkadzać mienie publiczne.

Stacja donosiła, że chłopcy jeździli na hulajnogach wokół pomnika smoleńskiego, co miało zwrócić uwagę patrolujących okolicę policjantów i skłonić ich do interwencji. Sprawa podzieliła społeczeństwo, zwłaszcza, że mieliśmy do czynienia z budowlą, o której swego czasu było w naszym kraju bardzo głośno.

Szybko pojawił się jednak głos, który ostatecznie rozwiał wszelkie wątpliwości. Policja udostępniła na Twitterze nagranie, na którym widać, jak nastolatkowie ewidentnie jeżdżą po pomniku, co sprawia, że interwencja funkcjonariuszy była w pełni uzasadniona. Poprzez udostępnienie nagrania cały materiał telewizji w zasadzie traci swój sens, a dziennikarze mogą czuć się skompromitowani.

TVN skompromitowany przez policję

Stacja TVN przedstawiła swój reportaż w taki sposób, by zwrócić uwagę na bezpodstawne oskarżenia policjantów względem chłopców, którzy chcieli jedynie miło spędzić czas. Nieoczekiwanie okazało się, że to policja ma rację, a stacja została skompromitowana przez wpis na Twitterze wraz z nagraniem, na którym doskonale widać zachowanie chłopców.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Widzowie już teraz śmieją się, że popularna telewizja kojarzona z krytykowaniem partii rządzącej chciała po raz kolejny udowodnić, że w naszym państwie nie dzieje się dobrze, jednak jej starania zostały całkowicie zniweczone przez osoby obsługujące policyjne media społecznościowe. Postanowiły one udowodnić, że nie zawsze prawda jest taka, jak podają dziennikarze. 

Nagranie zamieszczone przez policję znaleźć można tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa gwiazda Polsatu w Playboyu. Tego ciała pragną Polacy i zazdroszczą Polki
  2. Agnieszka Chylińska pokazała PRZERAŻAJĄCO chude nogi. Fani boją się o jej życie!
  3. TVN robi co może. Ale Polsat puści dzisiaj wieczorem tak hitowy film, że Polacy oszaleją
  4. Ważny polityk "Wiosny" Biedronia wypadł z 11 piętra. Koszmar, miał przed sobą całe życie
  5. Zakonnik ujawnia PRAWDZIWY majątek Rydzyka. Lepiej usiądźcie, ogromny szok
  6. Burza nad Polską zamieniła się w koszmar. 6 osób nie żyje

źródło: Twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News