Uczestnik show TVN wywołał skandal na wizji. Teraz napluł widzom w twarz

Uczestnik show TVN wywołał skandal na wizji. Teraz napluł widzom w twarz Źródło: yt/tvn.pl

TVN niedawno wznowił emisję "Big Brothera". Popularny program jednak już teraz wzbudza wiele kontrowersji. Jeden z uczestników publicznie powiedział, co myśli o swoim udziale, wywołując skandal. Zamiast poddać się wewnętrznej weryfikacji po oddaniu głosów popierających jego odejście - sam postanowił opuścić Dom Wielkiego Brata. Tym samym napluł widzom w twarz.

TVN głośno promował nowy sezon "Big Brothera". Niemal w całym kraju pojawiały się billboardy promujące nowy sezon popularnego przed laty reality show. Jednak póki co widzowie są sceptyczni co do nowych uczestników. Trudno jednak mówić, by program cieszył się taką popularnością, jak kilkanaście lat temu. Dla widzów format ten prawdopodobnie nie jest już niczym nowym i nie wywołuje już takiej sensacji jak kiedyś.

Porównując poprzednie sezony z tym obecnym wydaje się, że rzeczywiście nie mamy teraz do czynienia z takimi niespodziewanymi wydarzeniami, wzbudzającymi wielkie emocje wśród widzów. Być może jest to efekt tego, że reality show nie zdążyło jeszcze na dobre się rozkręcić, jednak póki co stacja TVN nie może cieszyć się z wielkiej oglądalności.

Uczestnik programu TVN zrezygnował 

W nowej odsłonie programu rozrywkowego ukazującego życie ludzi odciętych od świata pojawiło się piętnaście nowych osób. Wiele z nich od samego początku wzbudzało wielkie kontrowersje, a widzowie szybko wybrali swoich faworytów do ostatecznego zwycięstwa. Nieoczekiwanie grono zaczęło pomniejszać się znacznie szybciej, niż przewidywali producenci.

Jako pierwsza program opuściła Agnieszka Raczyńska, która przegrała starcie z Maciejem Borowiczem. Oglądający mogli wybrać osobę, która niebawem opuści dom Wielkiego Brata i to właśnie kobieta cieszyła się mniejszym poparciem głosujących. Mało kto mógł wówczas spodziewać się, że kolejne odejście z domu odbędzie się tak szybko.

Nieoczekiwanie z dalszego udziału w reality show zrezygnował Daniel Barłóg, 42-latek, który wzbudzał wiele dyskusji ze strony widzów. Ich zdaniem mężczyzna nie pasował do domu i nie potrafił dogadać się z uczestnikami programu. Wiele osób typowało, że to własnie on zostanie niebawem wytypowany do opuszczenia domu, jednak nikt nie spodziewał się, że uczestnik sam zrezygnuje.

Mężczyzna opuścił show stacji TVN

- Chciałem wam serdecznie podziękować za ten czas spędzony tutaj z wami, za cały wasz wkład. To dla mnie niesamowite doświadczenie, niesamowite przeżycia (...) Po prostu to nie mój klimat. Najmocniej was z całego serca przepraszam, jeżeli zawiodłem kogokolwiek. Natomiast ja się po prostu duszę. Ja potrzebuję przestrzeni, potrzebuję tego swojego rozwoju, potrzebuję tych swoich wyzwań - mówił Daniel Barłóg, wyrażając swój żal po odejściu z show TVN-u.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Skąd Wy go wytrzasnęliście? Gość próbuję być mądrzejszy niż jest w rzeczywistości. Te jego kazania są śmieszne, bo w zasadzie sam nie wie o czym mówi. Jak dla mnie zwykły hipokryta - pisała internautka chwilę po przedstawieniu uczestnika show przez Agnieszkę Szulim w studiu. Już wówczas wydawało się, że nie cieszy się on sympatią widzów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Dymna NAGO! Aktorka obnażyła piersi. Takiego widoku nie zapomni się do końca życia
  2. Polska Miss została zamordowana! Stalker zasztyletował ją w biały dzień!
  3. Najważniejsze słowa Wałęsy od lat. Właśnie pogrążył wielu ludzi, wielkie fałszerstwo ujawnione
  4. Piotr Żyła postawiony pod ścianą przez Justynę. Bezczelność maksymalna
  5. Miliony ludzi mówi, że jest zjawiskowo piękna. Wygląda jak Godlewska

źródło: Super Express

Następny artykuł