W show TVN walczyły o metamorfozę. Tak teraz wyglądają najbardziej znane uczestniczki
Mikołaj Pilecki - 3 Grudnia 2018

W show TVN walczyły o metamorfozę. Tak teraz wyglądają najbardziej znane uczestniczki

TVN w swoich produkcjach często zabiera się za krzykliwą i kontrowersyjną tematykę. Ziszczeniem tych dwóch słów jest "Projekt Lady", reality show dla młodych kobiet, pragnących zmiany w swoim życiu. Przyjrzyjmy się więc temu, jak udała się metamorfoza kilku z nich.

TVN w 2016 roku wzbogacił swoją rozrywkową ofertę o program dla młodych kobiet, które nie odnajdują się w swoich dotychczasowych życiach i bardzo pragnął zmienić nie tylko wygląd, ale także zachowanie i maniery. Zaproszenie kilkunastu głośnych, często wulgarnych dziewcząt pod jeden dach musiało się sprzedać. Tak też się stało, a zapoczątkowany dwa lata temu show, który prowadzi m.in. Małgorzata Rozenek odniósł ogromny sukces. Do tej pory powstały trzy jego sezony, a w planach na pewno są następne. Celem programu jest kompletne odmienienie uczestniczek. Tzw. mentorki próbują zmienić ich nastawienie do życia, zamiłowania, zachowanie i słownictwo. Jak więc udały się metamorfozy z pierwszego sezony popularnego programu.

TVN próbował je zmienić, jak mu się to udało?

Każda z serii programu ma swoje najbardziej charakterystyczne uczestniczki. Wiele z nich szybko dało się utemperować, inne natomiast zaciekle walczyły o pozostanie swoimi dawnymi wcieleniami. Dokładnie tak samo było w 1. serii, która pozwoliła swoją popularnością na produkcję następnych. Co słychać więc o jej kilku uczestniczek.

Agata Szostek

Jedną z najpopularniejszych mieszkanek domu "Projektu Lady" była Agata Szostek, która odpadła w półfinale. Dziś pracuje w salonie kosmetycznym i najwyraźniej spełnia się w tym, co robi. Niewiele się zmieniła i nie postanowiła ciągnąć kariery celebrytki, choć prowadzi popularny profil na Instagramie.

Patrycja Karczewska

Inną ciekawą postacią jest Patrycja Karczewska, która zwróciła na siebie uwagę mocnym makijażem, doczepianymi rzęsami i wyzywającym ubiorem, który jak sama przyznała, często kompletowała w sexshopach.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
"M jak miłość" pożegnało aktorów."M jak miłość" pożegnało wielu świetnych aktorów. Będziemy za nimi tęsknićCzytaj dalej
Pomimo częściowego od dawnych nawyków modowych, powróciła do swoich upodobań. Dzisiaj prowadzi swój kanał w serwisie YouTube i pełen pikantnych fotografii konto na Instagramie. "Patusia" ma obecnie powiększone usta i wyraźnie pragnie przebić się do świata celebrytów.

Marta Tomczak

Marta Tomczak jest bezsprzecznie najciekawszą uczestniczką dotychczasowych edycji show. Młoda dziewczyna, która wstąpiła do Marynarki Wojennej RP, uwielbia strzelectwo i tatuaże, do programu przyszła w poszukiwaniu swojej "kobiecości". Początkowo trudno było jej porzucić wojskowe nawyki, udało jej się jednak przejść metamorfozę, której efekty możemy obserwować dziś na jej Instagramie.

Izabela Szimke

Szimke od samego początku podkreślała, że jest stworzona do mocnego makijażu i butów na wysokim obcasie. Jak sama mówiła, jej styl często spotykał się z ostrą krytyką. Po zakończeniu programu jeszcze bardziej się do niego przywiązała. - Często słyszę, że jestem plastikiem, latawicą. Irytują mnie szare kocmołuchy komentujące mój wygląd, ale staram się nie przejmować ich opiniami - żaliła się w programie.Obrazy Pikio Agata Szostek PIOTR MIZERSKI/ TVN/ Materiały prasoweObrazy Pikio Fot. Instagram/Agata SzostekObrazy Pikio Patrycja Karczewska w "Projekcie Lady". Fot. YouTube/tvnplObrazy Pikio Fot. Instagram/Patrycja KarczewskaObrazy Pikio Marta Tomczak PIOTR MIZERSKI/ TVN/ Materiały prasoweObrazy Pikio Fot. Instagram/Marta TomczakObrazy Pikio Szimke w programie. Fot. YouTube/tvnplObrazy Pikio Fot. Instagram/Izabela SzimkeZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramat gwiazdy Polsatu. Nikt nie wiedział co jej jest
  2. To koniec! Najbardziej wpływowa postać show-biznesu postanowiła zniszczyć Rozenek
  3. To już przesada. Gwiazda TVP pozuje z martwym zwierzęciem
  4. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  5. Ile zarabia Ewa Farna? Zarobki gwiazdy to kosmos
ZAMIANA
Kinga Rusin i tajemnice jej rodziny. O piątym punkcie wolałaby nigdy nie mówićKinga Rusin i tajemnice jej rodziny. O piątym punkcie wolałaby nigdy nie mówićCzytaj dalej
źródło: pudelek.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News