Widzów TVN wbiło w fotele. Uczestnikom "Big Brothera" puściły hamulce po alkoholu

Widzów TVN wbiło w fotele. Uczestnikom "Big Brothera" puściły hamulce po alkoholu Źródło: Instagram - bigbrother.tvn7

TVN i najwięksi fani Big Brother nie mogli się tego spodziewać. Uczestnicy reality-show dali się ponieść imprezie stylizowanej na szkolną studniówkę. Po alkoholu rozkręciła się przednia zabawa, niektórym wyraźnie puściły hamulce po alkoholu.

W produkcji TVN postawiono na wątek szkolny. Widzowie mogli przez tydzień oglądać uczestników "Big Brother" w charakteryzacji uczniowskiej. Lekcje, przepytywania, eksperymenty - oglądający mieli nie lada gratkę przypatrując się swoistemu powrotowi do przeszłości.

Widzowie TVN i Player.pl nie dowierzają. Uczestników Big Brothera poniosło

Wielki Brat zarządził po tygodniu intensywnych lekcji sobotni bal. Swoista "studniówka" podsumowała zajęcia. Dla widzów, a pewnie i samych uczestników impreza zakończyła się w nietypowy sposób. 

Ci, którzy wykupili dostęp do relacji na żywo w platformie Player.pl mogli przecierać oczy ze zdumienia. Zaczęło się od niewinnych, charakterystycznych wręcz dla "BB" wygłupów. Później impreza nabrała rumieńców. Poza nielicznymi wyjątkami uczestnicy zaczęli... obrzucać się jedzeniem. W międzyczasie z chęcią sięgano po alkohol. Później pojawił się pomysł wieczornej kąpieli w pobliskim jeziorku. Gdy podchwycili go uczestnicy odezwał się Wielki Brat, który zaalarmował, by ekipa wróciła do domu.

Zakaz z góry nie zepsuł nastrojów. Coraz lepiej bawiący się uczestnicy uznali, że wodne igraszki zorganizują w... domu. Po krótkim czasie byli już pod prysznicami, kąpiąc się w grupach! W jednej kabinie pluskali się Igor, Magda Zając i Oleh, a w innej Klaudia, Łukasz, Madzia i Justyna.

Czegoś takiego nie oglądano od dawna. Dobrze bawiący się uczestnicy wparowali nago do kabiny. Zapewne ośmielił ich alkohol, po którym nie były istotne żadne bariery.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po wszystkim gwiazdorzy zdali sobie sprawę, że impreza rozkręciła się nazbyt dobrze. Salon pozostał w ruinie, niektóre rzeczy poniszczone. Czy przełoży się to na odgórny zakaz spożywania alkoholu, czy może jednak Wielki Brat da uczestnikom kolejną szansę?

Nadmieńmy, że w sieci pojawia się coraz więcej głosów chwalących program i ekipę w "BB". Z początku produkcja zbierała wyjątkowo słabe notowania. Czy podobne akcje poprawią słupki oglądalności programu "Big Brother"?

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  4. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"
  5. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę, ten widok przeraża
  6. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła

 źródła: Popularne, Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News