TVN poinformował o tragicznym wypadku na południu Polski. Nie żyją 2 osoby

TVN poinformował o tragicznym wypadku na południu Polski. Nie żyją 2 osoby Źródło: tvn24/tvn_24_katowice/

TVN przekazał wstrząsające wiadomości dotyczące wypadku, który wydarzył się dzisiaj na południu Polski. Policja ustala co było przyczyną zdarzenia, w wyniku którego zginęły dwie osoby.

TVN podaje wstrząsające informacje. Dzisiejszego ranka na Śląsku doszło do tragicznego wypadku. Mimo szybkiej interwencji służb ratowniczych śmierć poniosły aż dwie osoby. Policja stara się ustalić, co mogło być przyczyną zderzenia się samochodów.  

TVN podaje tragiczne informacje 

Dzisiejszego ranka około godziny 9:30 doszło do tragicznego wypadku. Zdarzenie miało miejsce na drodze wojewódzkiej 494 na Śląsku w powiecie kłobuckim. 79-latek oraz jego 66-letnia pasażerka jechali samochodem marki Opel od strony Częstochowy. Mężczyzna, będąc na wysokości Kaleju chciał wykonać manewr skręcania w lewo, by od tego momentu poruszać się ulicą Krótką.  

Zupełnie niespodziewanie, w samochód 79-latka, od strony pasażera uderzył jadący z naprzeciwka volkswagen, którym kierował 41-letni mężczyzna. Za przemieszczającym się oplem jechał wówczas 42-latek kierujący skodą. Mężczyzna widząc zderzenie dwóch pojazdów znajdujących się przed nim, chciał uniknąć kolizji i w tym celu odbił znacznie w prawo. Niestety siła zderzenia opla i volkswagena była na tyle duża, że samochody odbiły się od siebie i oba uderzyły w skodę.  

66-letnia kobieta podróżująca oplem poniosła śmierć na miejscu. Oddział ratunkowy niezwłocznie przewiózł 79-latka do szpitala w celu udzielenia pomocy, jednak mężczyzna po dotarciu na miejsce zmarł. Pozostałym dwóm kierowcom nie stało się nic poważnego.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak doszło do wypadku? 

Policja od razu zajęła się badaniem całej sprawy. Funkcjonariusze starają się ustalić, co było dokładnym powodem zderzenia się opla i volkswagena i kto zawinił. Według wstępnych ustaleń wynika, że 79-latek miał pełne prawo skręcić w tamtym miejscu w lewo, ponieważ żadne przepisy tego nie zabraniały. 

Policjanci nie chcą jednak na chwilę obecną ujawniać żadnych spekulacji. Choć opcji jest naprawdę wiele, wstępnie w głównej mierze mówi się o dwóch. Nie wykluczone, że starszy mężczyzna wymusił pierwszeństwo. Prawdopodobne jest również, że winnym jest 41-latek, który mógł poruszać się ze zbyt dużą prędkością.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Irena Santor zrobiła AWANTURĘ w szpitalu, gdy dowiedziała się, że ma straszliwy nowotwór. "Powiedziałam, żeby mnie NATYCHMIAST zoperowali"
  2. Marzena Rogalska po raz pierwszy pokazała partnera! Fani są w SZOKU widząc, jak wygląda
  3. Nad Polskę nadciągają wichury i burze piaskowe. Najbliższe dni najlepiej spędzić w domu
  4. Nagły zwrot w sprawie Tomasza Komendy. Zajmie się nim Sąd Najwyższy
  5. Wystawne chrzciny u Martyniuków. Żona Daniela zadziwiła wyglądem (Zdjęcia)
  6. Tego dnia dzieci pierwszy raz przystąpiły do Komunii Świętej. Chwilę później już nie żyły, niewyobrażalny horror
     

Źródło: TVN24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News