Tragiczny finał wieloletnich poszukiwań. Koszmar, ciało dziewczyny znaleziono w zamrażalce

Tragiczny finał wieloletnich poszukiwań. Koszmar, ciało dziewczyny znaleziono w zamrażalce Źródło: Fot. Pixabay.com

TVN właśnie poinformował o tragicznym znalezisku, które wstrząsnęło mediami. Po kilkunastu latach zakończono poszukiwania zaginionej dziewczyny. Znaleziona została niestety martwa, a jej ciało ukryte było w zamrażalce.

TVN właśnie opublikowało przerażającą wiadomość, która wstrząsnęła mediami oraz ludźmi na całym świecie. Kilkanaście lat temu zaginęła młoda kobieta. Mimo starań i ogromnego zaangażowania osób zaangażowanych w jej poszukiwania, niestety nie przyniosły one żadnych efektów i przez lata nie było wiadomo, co się z nią stało. 

Teraz zgodnie z informacjami podanymi przez telewizję TVN, ciało zaginionej znaleziono w zamrażalce jednego z domów. To potworne odkrycie wstrząsnęło opinią publiczną, a po przeprowadzeniu sekcji zwłok, prokuratura okręgowa podjęła decyzję o wszczęciu dochodzenia. 

TVN: ciało zaginionej kilkanaście lat temu dziewczyny znaleziono w lodówce

Niecały tydzień temu w miejscowości Palovec na wschód od chorwackiego Zagrzebia doszło do tragicznego znaleziska. W jednym z domów w zamrażarce znajdowało się ciało kobiety, którą najprawdopodobniej jest Jasmina Dominić. Zaginęła 18 lat temu w wieku 23 lat, a sprawa zgłoszona na policję została dopiero w 2005 roku. Przez cały ten czas, zgodnie z informacjami przekazanymi przez rzecznika miejscowej policji Nenada Risaka, rodzina miała utrzymywać, iż Dominić przebywa za granicą. 

Po zgłoszeniu zaginięcia szukało ją wiele osób oraz służb. Choć akcja trwała wyjątkowo długo, nie natrafiono na żadne ślady pomocne w wyjaśnieniu tej tajemniczej sprawy, aż do tej pory. Podczas odnalezienia ciała w zamrażalce, zatrzymana została starsza, 45-letnia siostra zaginionej, Smiljana Srnec. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prokuratura okręgowa zadecydowała o wszczęciu dochodzenia

Jak podaje telewizja TVN, natychmiast przeprowadzona została sekcja zwłok, po której prokuratura okręgowa w Varazdinie zadecydowała o wszczęciu postępowania w sprawie zabójstwa dziewczyny, do którego dojść mogło 18 lat temu. Wstępne zarzuty postawiono Smiljanie Srnec, gdyż rzekomo to ona miała zaatakować własną siostrę oraz co najmniej dwukrotnie uderzyć ją w głowę twardym narzędziem. Kobieta została tymczasowo aresztowana. 

W piątek doszło do przeszukania całego domu, a świadkowie sytuacji mówią także o dokładnym sprawdzaniu piwnic, strychu oraz przylegających do budynku zabudowań. Podobno wyniesiono wiele przedmiotów w pudłach oraz torbach, a cała policyjna akcja trwała około dwóch godzin. Przy wszystkim obecny był mąż podejrzanej. Do tej pory zarówno policja, jak i adwokat kobiety nie złożyli oświadczeń, unikają także szczegółowego komentowania sprawy w mediach. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Gosią Baczyńską? Okrąglutka projektantka, która uszyła suknię dla księżnej Kate MOCNO schudła! 
  2. Piękna inicjatywa Omeny Mensah! Niestety część Polaków i tak będzie ZNIESMACZONA!
  3. Plaga! Wielu Polaków w lutym zachoruje na straszna chorobę, Kurdej-Szatan zmaga się z nią od lat
  4. Nie żyje światowej sławy artysta. Nietypowy nowotwór uśmiercił muzyka
  5. Jasnowidz Jackowski triumfuje. Spełnia się czarny scenariusz pogodowy, wszystko przewidział

 

Źródło: TVN24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News