Wstrząsające informacje TVN. Makabryczna tragedia sparaliżowała część Warszawy, nie żyją 3 osoby

Wstrząsające informacje TVN. Makabryczna tragedia sparaliżowała część Warszawy, nie żyją 3 osoby Źródło: Fot. Pixabay.com/duotone

TVN właśnie poinformowało o przerażającej tragedii, do której doszło dziś w Warszawie. To przerażające zdarzenie sparaliżowało część stolicy, a zgodnie z najnowszymi doniesieniami funkcjonariuszy, śmierć poniosły aż 3 osoby.

TVN właśnie poinformowało o niesamowicie wstrząsającym zdarzeniu. Na jednej z głównych ulic Warszawy doszło do nieprawdopodobnego wypadku samochodowego, który zakończył się niestety tragicznie. Zgodnie z najnowszymi informacjami nie żyją trzy osoby, które w momencie zdarzenia były wewnątrz pojazdu. 

Okoliczności całego zdarzenia nie są jasne. Wiadomo jednak, że mowa jest o trzech młodych mężczyznach. Potworna tragedia wstrząsnęła mieszkańcami stolicy, a część Warszawy, w której doszło do nieszczęścia, została sparaliżowana. 

TVN poinformował o przerażającej tragedii, do której doszło na jednej z warszawskich dróg

Zgodnie z ustaleniami policji, które podane zostały do mediów, kierowca samochodu osobowego uderzył w słup na skrzyżowaniu alei Wilanowskiej oraz ulicy Puławskiej. Przyczyny zdarzenia wciąż nie są jednak dokładnie znane. 

- Samochód marki Audi, z niewiadomych przyczyn, uderzył w słup - poinformował na antenie TVN 24 asp. sztab. Tomasz Oleszczuk reprezentujący biuro prasowe Komendy Stołecznej Policji. 

- Autem jechało trzech młodych mężczyzn, dwudziestokilkuletnich. W wyniku tego zdarzenia ponieśli śmierć - dodał. 

Akcja służb trwała kilka godzin, a część Warszawy została przez to zdarzenie sparaliżowana, jest to bowiem niezwykle ruchliwa trasa, a część ulicy Puławskiej była całkowicie nieprzejezdna. 

- Policja zamknęła Puławską w stronę centrum już na wysokości Wałbrzyskiej, nie jeździły też tramwaje - informował reporter TVN. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Samochód jest w makabrycznym stanie. Rozpadł się doszczętnie

Choć dokładne okoliczności zdarzenia wciąż nie zostały podane do mediów, zgodnie z informacjami przekazanymi przez reportera TVN obecnego na miejscu, sytuacja wyglądała dramatycznie. Samochód, którym poruszali się młodzi mężczyźni, wskutek uderzenia rozpadł się na trzy części. Podobno siła była tak ogromna, że cała trójka wypadła z pojazdu. 

- Znajdowali się w odległości nawet kilkudziesięciu metrów od rozbitego pojazdu - informował Michał Konopka reprezentujący Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej. 

Dwie osoby niestety zginęły na miejscu, walka o życie trzeciej natomiast przeniosła się do szpitala. 

- Mimo reanimacji, na miejscu lekarz stwierdził zgon dwóch mężczyzn. W przypadku trzeciego udało się przywrócić czynności życiowe i został on zabrany do szpitala. Niestety tam zmarł - czytamy. 

Zgodnie z doniesieniami mediów ma zostać podjęte  śledztwo w sprawie wyjaśnienia okoliczności wypadku. Obecnie ulice są już przejezdne. 

  1. Legendarna polska wokalistka chciała popełnić samobójstwo. Powód zaskoczy każdego!
  2. Anna Jantar skrywała bolesny sekret. Tego bała się najbardziej na świecie. Po latach tajemnica wyszła na jaw
  3. Syn Wiśniewskiego w objęciach słynnej wokalistki. Kolejna sensacja
  4. Biedronka odpala petardę z kultowym gwiazdorem. To będzie prawdziwy hit
  5. Poznaliśmy wszystkie sztuczki makijażowe Meghan Markle. Robią kolosalną różnicę
  6. Rossmann szykuje rewolucję. Na półki trafi prawdziwy hit

Źródło: TVN24

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu