TVN to stacja dzięki której popularność zdobył Bilguun Ariunbaatar. Mężczyzna zadebiutował u boku Szymona Majewskiego, a jego późniejsza kariera toczyła się już nie tylko w telewizji. Niestety, nad głową prezentera zebrały się ciemne chmury. Dramat goni dramat.

TVN był miejscem dzięki któremu Bilguun Ariunbaatar mógł rozpocząć swoją karierę. Niestety, mimo dobrego startu, gwiazdor sięga dziś dna. Rozstał się z żoną, która właśnie wyszła za mąż za kogoś innego, stanął na skraju bankructwa, a teraz okazało się jeszcze, że walczy z wieloma chorobami. Nie jest dobrze.

Gwiazda TVN ma poważne problemy osobiste, zdrowotne i finansowe

Bilguun Ariunbaatar został niedawno tatą. Niestety, nie można użyć określenia „szczęśliwym”, ponieważ w jego życiu nastąpiło wiele przykrych zmian. O swoim nieszczęściu zdecydował się opowiedzieć w jednym z wywiadów.

– Prawdą jest, że matka mojego dziecka planowała jesienią tego roku ślub. Co więcej ślub ten się odbył. Należy jednak zwrócić uwagę, że nie był to ślub ze mną. Młodej Parze życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia – wyznał smutno.

Okazuje się, że to nie koniec jego problemów. Wszystkie życiowe niepowodzenia sprawiły, że teraz gwiazdor cierpi na depresję. Ponadto zmagał się z zapaleniem płuc, a także chorobą, przez którą na jego nodze cały czas widnieje otwarta rana. W czerwcu lekarze zdiagnozowali u niego piodermię zgorzelinową, która sprawiła, że dziennikarz trafił do szpitala.

Na domiar złego gwiazdor ma poważne problemy finansowe. Jego bankructwo jest bardzo blisko, bowiem media obiegła wieść o tym, że komornik zajął jego mieszkanie na warszawskim Wilanowie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedyś wielkie gwiazdy telewizji, a dziś? [ZDJĘCIA]

Medialne przepychanki, czyli Bilguun kontra Wojewódzki

Kuba Wojewódzki postanowił skomentować sprawę rozstania Bilguuna i jego partnerki. Znany showman jak zwykle nie przebierał zbytnio w swoich słowach.

– Najbardziej znany człowiek z Mongolii, showman Bilguun Ariunbaatar, rozstał się ze swoją partnerką i matką swego dziecka. Życzę odwagi. Znam kilku mężczyzn po rozwodzie. Śpią jak dzieci. Budzą się co godzinę i płaczą – powiedział Kuba Wojewódzki.

Słowa króla TVN-u bardzo oburzyły Bilguuna. Ten nie pozostał mu dłużny i postanowił odeprzeć ten atak, sugerując, że Wojewódzki jest skrytym homoseksualistą.

– Najbardziej ukrywający swoją łysinę i orientację człowiek w Polsce, showman Kuba Wojewódzki, wciąż nie rozstał się ze swoją partnerką. Znam kilku mężczyzn, którzy byli kiedyś w związkach z kobietami. Dziś śpią przy boku innych mężczyzn. Budzą się co godzinę i cieszą się, że w końcu znaleźli odwagę. Wszystko przed Tobą Kuba… chyba – odgryzł się Ariunbaatar.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Horoskop dzienny na czwartek 15.11.2018. Koniecznie sprawdź co przyniesie ci los
  2. Znaleziono zmasakrowane zwłoki noworodka. Ludzie nie mogli uwierzyć kto był mordercą
  3. Co ukrywa Małgorzata Rozenek? Jej brzuszek rośnie z dnia na dzień
  4. Nikt tego nie wiedział. Przyjaciółka Kotulanki ujawniła jej dramatyczne ostatnie chwile
  5. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!

Najkrótsze małżeństwa gwiazd. Oni nie wytrzymali ze sobą długo... [ZDJĘCIA]