Uczestniczka show TVN cierpi na straszną chorobę psychiczną. "Próbuje się na tym wybić"

Uczestniczka show TVN cierpi na straszną chorobę psychiczną. "Próbuje się na tym wybić" Źródło: Fot. YouTube/TVN Fashion

TVN od lat promuje młode modelki i modelów w ramach programu "Top Model". Wiele z występujących w show osób ma spore szanse na pozostanie w branży. Jedną z nich jest Kasia Sklarczyk, która ujawniła niedawno przerażające fakty ze swojego życia.

TVN od 8 lat pomaga obiecującym adeptom modelingu w rozkręceniu ich karier. "Top Model" jest jednym z najpopularniejszych reality-show w polskiej telewizji, a widzów przyciągają nie tylko wdzięki uczestników i uczestniczek, ale także tocząca się między nimi rywalizacja. Młode osoby, które wychodząc na wybieg w telewizyjnym studio, zyskują status celebrytów, chętnie przyzwyczajają się do sławy i publicznego życia. W tym celu korzystają z mediów społecznościowych, które najefektywniejszym, najszybszym i najłatwiejszym sposobem na błyskawiczny kontakt z fanami.

Młoda gwiazda Kasia Szklarska korzysta także z serwisu YouTube, za którego pośrednictwem opowiedziała niedawno o chorobie, którą przeszła w wieku nastoletnim. W jej stronę natychmiast skierowano poważne oskarżenia.

Gwiazda show TVN opowiada o bulimii

Młode kobiety często doświadczają zaburzeń jedzenia. Popycha je do tego wizja "idealnego ciała", które ulegają pod naciskiem przyjaciółek, mężczyzn, czy wizerunków gwiazd show-biznesu. Jedną z najstraszniejszych przypadłości związanych z tymi zaburzeniami jest bulimia.   Głodówkami i wywoływaniem wymiotów zamęczała się również Szklarska, która już od najmłodszych lat pragnęła być szczupła i swoją figurę wykorzystywać w życiu zawodowym. Niestety dążenia wywołały u niej bulimię, która może być nawet groźna dla życia. O fakcie przechodzenia przez katorgę związaną z m.in. głodzeniem się opowiedziała na swoim kanale na YouTube.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Ja miałam z tym problemy, jak byłam nastolatką. Chciałam schudnąć, tak, i na początku stosowałam różne diety, często te kilogramy wracały. Potem stosowałam głodówki - to było głupotą, okropną głupotą. Potrafiłam 5 dni nic nie jeść, tylko pić kawę. Czułam się okropnie. Potem przychodziły dni, że miałam wszystkiego dość. To się bardzo odbiło na psychice. W pewnym momencie ja byłam tak wyczerpana fizycznie (i psychicznie), że zaczęłam się zastanawiać, czy to wszystko jest warte. Czy ja aż tak mało kocham swoje ciało, swoją osobę [...] I w pewnym momencie stwierdziłam, że to nie jest warte, że to jest moje ciało, że to jestem ja i czemu robię sobie tyle złego. Na dwa, trzy miesiące wyrzuciłam z głowy, że ja przytyje od tego jedzenia i wrzuciłam na luz. Jadłam kiedy chciałam, jadłam co chciałam, nie opchałam się. Jadłam bez wyrzutów sumienia - przyznała modelka.

Natychmiast pojawiły się oskarżenia o to, że chce wybić się na swojej tragedii

Szklarska w związku została natychmiastowo zaatakowana i nie ma, co się dziwić. Jeszcze niedawno wypowiadała się w krytycznym tonie o innej uczestniczce, Ani, którą posądziła o próbę wygrania właśnie za pomocą podobnych wyznań. Jej zwierzenie miało więc taki skutek, że obecnie nie jest ona zdecydowanie pupilką widzów. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Makabra! Uwielbiany gwiazdor Polsatu zmasakrowany przez chorobę, nie może mówić i okropnie cierpi
  2. Wielka awantura wokół Top Model! Decyzja jury zszokowała internautów
  3. Fani M jak Miłość będą płakać. Problemy z sercem uwielbianego bohatera
  4. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?
  5. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
źródło: kozaczek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News