Widzom hitowego show TVN odebrało mowę. "Czuję się zgwałcona psychicznie"

Widzom hitowego show TVN odebrało mowę. "Czuję się zgwałcona psychicznie" Źródło: Fot. YouTube

TVN uczynił z programu "Top Model" jeden z największych i najważniejszych hitów jesiennej ramówki. Chociaż uczestnicy powinni skupiać się przede wszystkim na kolejnych zadaniach, często dochodzi między nimi do prywatnych spięć i sprzeczek. Awantura, która rozpętała się w nowym odcinku programu, zelektryzowała liczną widownię.

"Top Model" z sezonu na sezon bije kolejne rekordy oglądalności i popularności. Show ma otworzyć drzwi do kariery osobom, które zawzięcie walczą o swoje miejsce w świecie modelingu. Czasami uczestnicy podchodzą bardzo emocjonalnie nie tylko do wyzwań, przed którymi stają, ale także relacji tworzących się w programie. Nie inaczej stało się w najnowszym odcinku hitu stacji TVN. Do ogromnego spięcia doszło między Darią oraz Szymonem, którzy wcześniej spędzali ze sobą naprawdę dużo czasu i wydawali się bardzo dobrymi znajomymi.

Afera w popularnym programie TVN

Kiedy uczestniczka najlepiej wykonała narzucone przez jurorów zadanie, dostała możliwość spędzenia nocy w luksusowym pokoju dla zwycięzcy. Zaprosiła więc do niego Szymona, co zostało odebrane przez wielu aspirujących modeli dość dwuznacznie. Doskonale wyczuł to sam uczestnik, który niechętnie odpowiedział na propozycję Darii. Sprawiło to jednak, że dziewczyna wpadła w prawdziwą wściekłość - najpierw zaczęła krzyczeć i przeklinać, a później całkowicie odmówiła koledze, kiedy ten chciał z nią porozmawiać. - Dlatego wybrałam Szymona, bo spędzam z nim najwięcej czasu. Wszyscy to widzą, nawet dziewczyny mówiły, że myślą, że on jakby zakochał się we mnie - tłumaczyła uczestniczka, wyznając także, iż czuje się "zgwałcona psychicznie".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co o awanturze w "Top Model" sądzą internauci?

Starcie między Darią i Szymonem ewidentnie nie spodobało się widzom, którzy bardzo emocjonalnie komentowali aferę. Chociaż początkowo nie wiedzieli, jak odnaleźć się w zadziwiającej sytuacji, ostatecznie zdecydowali się na ujawnienie swych opinii. Nie ukrywali, że dziwi ich zachowanie uczestniczki oraz nagonka na drugą stronę sporu. "Jeśli nawet coś między nimi zaiskrzyło, to zepsuła to zaproszeniem Szymona do pokoju. Przecież to nic dziwnego, że to była krępująca sytuacja, bo przecież w tv, że razem spali, a po drugie było to zbyt nachalne moim zdaniem jak na początek znajomości"; "Co ona plecie!! Pretensje do garbatego, że ma proste dzieci!! Może się i przez chwilę spodobała chłopakowi, ale się odpodobała!! Nic jej nie zrobił, po prostu tak się zdarza!! Niech nie chrzani o wielkiej krzywdzie, nawet jej nie zostawił, bo nawet ze sobą nie byli!!!";"To jest TOP MODEL, czy BIG BROTHER????? ŻENADA!!!" - czytamy w komentarzach widzów show.Najlepsze newsy dnia:

  1. Za ślubem syna Zenka Martyniuka kryje się skandal. Niektórzy fani będą zniesmaczeni
  2. Podejrzenie guza mózgu u Katarzyny Dowbor. Lekarze nie mają już wątpliwości, co jej dolega
  3. Już niedługo słodkie sekrety Anny Muchy ujrzą światło dzienne. Nikt się tego nie spodziewał
  4. Zrównali ją z ziemią za występ w TVN. Celebrytce puściły nerwy
Następny artykuł