Wielki skandal w szkole. Dziewczynka okrutnie potraktowana przez nauczycielkę

Wielki skandal w szkole. Dziewczynka okrutnie potraktowana przez nauczycielkę

TVN wśród swoich produkcji ma wiele programów, które niekiedy szokują widzów. Idealny przykład stanowi serial "Szkoła", który nie raz zadziwiał tematyką odcinków. Niestety to, co nawet nie śniło się scenarzystom, zdarza się w normalnym życiu.

TVN w swoich paradokumentalnych serialach, takich jak "Szkoła" czy "19+" często wręcz popada w groteskę i ciężko uwierzyć, że prezentowane na ekranie sytuacje faktycznie mogłyby mieć miejsce w prawdziwym życiu. Niestety, niekiedy nauczyciele z prawdziwych szkół przebijają swoim zachowaniem nawet wyobraźnię scenarzystów, którzy już nie raz dali się ponieść wodzy fantazji. W jednej z polskich szkół doszło do sytuacji, która wprost nie mieści się w głowie.

Nawet scenarzyści paradokumentów TVN nie wpadliby na taki pomysł

Szkoła powinna być dla dziecka miejscem, w którym czuje się bezpiecznie i w przyjemny sposób może nabierać wiedzy. Jednak żeby tak faktycznie było, muszą zostać spełnione pewne warunki. Przede wszystkim atmosfera panująca podczas zajęć, jak i przerw powinna być odpowiednia. Nie można również zapominać, że dziecko to też człowiek i ma pewne potrzeby, które musi zaspokoić. Mowa jest o czymś tak podstawowym jak głód czy pragnienie. Oczywiście pomiędzy lekcjami odbywają się przerwy, ale w większości wypadków trwają one tylko kilka minut. Co więcej, nierzadko żeby przejść od sali do sali trzeba przemierzyć cały budynek, który do najmniejszych nie należy. Jedna z internautek ostatnio na portalu Facebook pochwaliła się treścią uwagi, jaką otrzymała zaprzyjaźniona z jej rodziną uczennica. Okazuje się, że dziewczynka została skarcona za... picie wody w sali lekcyjnej. Warto zaznaczyć, że sytuacja miała miejsce jeszcze przed rozpoczęciem zajęć, czyli de facto na przerwie. - „Córka pije na lekcji” – uwagę takiej treści przyniosła niedawno do domu zaprzyjaźniona z nami 10-latka, która uczęszcza do szkoły państwowej. Zatroskanym lub zbulwersowanym określonym skojarzeniem śpieszymy wyjaśnić – nie, nie chodziło o alkohol. Dziewczynka wzięła łyk wody z butelki postawionej pod ławką. Zrobiła to w klasie, jeszcze zanim zaczęły się zajęcia. Nauczyciel uznał czyn za łamanie zasad i ukarał niesubordynowaną uczennicę uwagą. Co Państwo na to? Ps. Mama dziewczynki niezwłocznie odbyła rozmowę z nauczycielem, stając po stronie córki i przeciwko szkolnej regule, która zabrania dziecku zaspokojenia pragnienia - czytamy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Pod wpisem pojawiła się masa komentarzy, również od nauczycieli, którzy są oburzeni tym, co właśnie przeczytali. Oczywiście zrozumiałym mogłoby być, gdyby 10-latka poprzez zaspakajanie pragnienia utrudniała prowadzenie lekcji, ale taka sytuacja nie miała miejsca. - Jestem nauczycielką, zawsze pozwalam pić dzieciom na lekcji. Proszę tylko, aby zrobili to cichutko, dyskretnie, bez zakłócania lekcji. Oczywiście nie muszą się pytać, tylko piją, kiedy czują taką potrzebę - czytamy w komentarzach.Najlepsze newsy dnia:

  1. Gdzie mieszka Kinga Rusin? Luksusowy apartament gwiazdy zachwyca!
  2. Edyta Górniak poroniła? Gwiazda wyjawiła długo skrywany sekret
  3. „Stanie się pośmiewiskiem”. Nie rozumie, jak jej rodzina mogła tak nazwać córkę
  4. Tak tańczy Agata Duda! Pierwszą damę nieźle poniosło
  5. Zdjęcie gwiazdy disco polo wywołało burzę. Szybko zostało usunięte
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Popularne Następny artykuł