Przez lata nie chwalił się dzieckiem. Jak wygląda syn gwiazdy TVN?

Przez lata nie chwalił się dzieckiem. Jak wygląda syn gwiazdy TVN? Źródło: screen/YouTube/tvnpl

Gwiazdor TVN rzadko wtajemniczał fanów w swoje życie prywatne. Mało kto pamięta, że ma syna, który jest dziś już dorosłym i przystojnym mężczyzną. W mediach społecznościowych można zobaczyć jego zdjęcia.

TVN i udział w programie "Agent - Gwiazdy" przywróciły mu dawną popularność. Dziś brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich z Seulu znów cieszy się olbrzymią popularnością. Andrzej Gołota - bo o nim mowa - wziął udział w popularnej produkcji TVN i znów zrobiło się o nim głośno. W mediach pojawiają się kolejne doniesienia na jego temat.

Wybitny sportowiec nie wtajemniczał fanów w swoje życie prywatne. Przez wiele lat był skoncentrowany przede wszystkim na karierze zawodowej. Ciężka praca przyniosła mu wiele sukcesów, wśród których są medale mistrzostw Polski, Europy oraz Igrzysk Olimpijskich. Dzięki popularnej produkcji TVN fani sportowca mogą dowiedzieć się więcej na jego temat. W sieci pojawiły się ostatnio zdjęcia, które zachwyciły wiele osób.

Gwiazdor TVN od lat nie pokazywał swojego syna. To młody i przystojny mężczyzna

Andrzej Gołota może mówić o udanym życiu rodzinnym. Wraz z żoną Mariolą wychował syna Andrzeja, który dziś ma już 22 lata. Fani sportowca mogą pamiętać zdjęcia sprzed parunastu lat, na których znajduje się mały chłopiec. Dziś jest to już dorosły i przystojny mężczyzna. Zdjęcia Andrzeja Gołoty Juniora pojawiły się na profilu Marioli Gołoty na Instagramie.

Dawniej małżonkowie unikali rozgłosu. Dziś, idąc z duchem czasu, postanowili to zmienić i aktywnie działają w mediach społecznościowych. Żona sportowca pokazała internautom, jak wygląda ich dorosły syn. Dla wielu osób te fotografie okazały się ogromnym zaskoczeniem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kim jest Andrzej Gołota Junior? Znamy odpowiedź

Internauci bardzo szybko zainteresowali się osobą Andrzeja Gołoty Juniora. Jak się okazuje, 22-letni syn Andrzeja i Marioli Gołoty próbował pójść w ślady ojca, jednak boks nie był jego życiowym powołaniem. Mężczyzna założył własny biznes, a ze sportem związany jest jedynie amatorsko. Wiadomo, że bardzo lubi grać w koszykówkę.

Internauci zwrócili uwagę na podobieństwo Andrzeja Gołoty Juniora do swojego ojca. Zdjęcia, które zamieściła na swoim profilu Mariola Gołota, spotkały się z bardzo pozytywną reakcją.

- Jacy Twoi Panowie są podobni! No i mały Andrzejek już nie jest mały - czytamy w jednym z komentarzy na profilu żony Andrzeja Gołoty na Instagramie. Wybitny sportowiec, a dziś również gwiazdor TVN, ma powody do dumy.

Tak wygląda 22-letni syn Andrzeja Gołoty. Zdjęcia pochodzą z oficjalnego profilu żony sportowca na Instagramie:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy SEKRET Doroty Wellman ujawniony! Gwiazda trzymała to w tajemnicy przez kilkadziesiąt lat, teraz WSZYSTKO się wydało
  2. W tej legendarnej polskiej aktorce kochały się MILIONY. Nagle zniknęła z show-biznesu. Teraz wróciła i wszystkim opadła szczęka. Jest PIĘKNA!
  3. Fatalne informacje dla Jackowskiego, ale jeszcze gorsze dla Polaków. Pogoda pogarsza się na naszych oczach
  4. Bohater M jak miłość umiera na naszych oczach! Dramatyczne sceny w szpitalu
  5. Lokalna społeczność właśnie pogrążyła się w głębokiej żałobie. Zmarł zasłużony dla regionu Jan
  6. Zbigniew Wodecki zaczynał od Bacha. Lubił wracać tam gdzie był

źródło: Plotek / Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News