Gwiazdor TVP właśnie wywołał ogromny SKANDAL! O Sylwestrze w TVN mówią już wszyscy

Gwiazdor TVP właśnie wywołał ogromny SKANDAL! O Sylwestrze w TVN mówią już wszyscy Źródło: fot.youtube.com/ Andrew Vlasenko

TVN, tak jak każda większa stacja telewizyjna, organizował swojego sylwestra. Pomimo tego, że przedsięwzięcie organizowane w Warszawie przez włodarzy stacji było o wiele skromniejsze, niż w przypadku TVP, to i tak nie obyło się bez skandalu. Wszystko przez komentarz gwiazdora telewizji publicznej, który wytknął jednej z gwiazd TVN niewłaściwy strój. Czy dziennikarz nie przesadził?

TVN już od dawna jest celem ataków ze strony przedstawicieli polskiej prawicy. Przedstawiciele medialni przeciwnej strony barykady politycznej często atakują, krytykują i obnażają treści, jakie pojawią się na antenie stacji. Teraz celem hejtu ze strony prawicy stała się stylizacja, w jakiej pojawiła się jedna z gwiazd tegorocznej zabawy sylwestrowej.

TVN zaatakowane przez prawicowego gwiazdora TVP

Dziennikarzem, który nie krył oburzenia względem bluzy z Matką Boską z Gwadelupy, którą założyła Natalia Nykiel, był Krzysztof Ziemiec. Mężczyzna od dawna deklaruje się jako osoba wierząca i praktykująca, a wypadek, w trakcie którego ucierpiał kilka lat temu, miał jeszcze bardziej pobudzić jego wiarę. Według prowadzącego Wiadomości Telewizji Publicznej fakt, że Natalia Nykiel wystąpiła z wizerunkiem Matki Chrystusa w trakcie koncertu, jest obrazoburczy. - Szkoda, że niektórzy, chcąc się wyróżnić, wciąż sięgają po prostackie sposoby, kpiąc z uczuć wielu innych - napisał dziennikarz TVP Wtórowała mu na Twitterze posłanka PiS Krystyna Pawłowicz, która - przypomnijmy - miała zrezygnować z udzielania się w internecie. - Odważna, Święci mogą się w najmniej oczekiwanej chwili upomnieć za takie zniewagi... - skomentowała strój wokalistki kontrowersyjna polityk.

Internauci są zażenowani

Taki przypływ religijności Ziemca bardzo zirytował wielu internautów, którzy nie szczędzili mu słów krytyki, a często wręcz wypominali, że pracujący w Telewizji Publicznej Wojciech Cejrowski często pojawiał się z wizerunkiem Matki Boskiej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Szkoda, że niektórzy oburzeni chcąc się wyróżnić, wciąż sięgają po prostackie sposoby, gdyż wcześniej nie zauważali różnych żarcików swoich kolegów. Panie Krzysiu, wiara jest rzeczą indywidualną to, kto ma rację przekonamy się stając przed Stwórcą a chwilowo proszę nie hejtować - odpisał jeden z internautów. - Panie Ziemiec, wazelino PiS, pan naprawdę jest taki głupi, czy tylko pan udaje na potrzeby włażenia w tyłki pisowskich i kościelnych kacyków? Naprawdę nie wie pan nic o symbolice Marii Dziewicy z Guadalupe? Upss... Ale skucha - odniósł się do zarzutów użytkownik Twittera Sama stacja TVN, jak też Natalia Nykiel nie odniosły się do zarzutów dziennikarza TVP i posłanki Krystyny Pawłowicz.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Andrzej Duda POTAJEMNIE podpisał najgorszą ustawę rządów PiS!
  2. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  3. Już wiemy, ile będzie wynosić emerytura w 2019r. Pozostaje płacz i zgrzytanie zębów
  4. Jak się skontaktować z Marylą Rodowicz? Kontakt i numer telefonu do wielkiej gwiazdy
  5. Agata Duda może tego nie wytrzymać. Andrzej ma poważny, wstydliwy problem
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News