Dantejskie sceny w Małopolsce. Padły strzały, mieszkańcy przerażeni

Dantejskie sceny w Małopolsce. Padły strzały, mieszkańcy przerażeni Źródło: Pixabay/fsHH

TVN przekazało informacje o dramatycznych wydarzeniach, do których doszło w Małopolsce. Na oczach okolicznych mieszkańców rozegrały się przerażające sceny. Dziś o tej sprawie wie już cała Polska.

TVN przekazało informacje o przerażających wydarzeniach, które rozegrały się w Małopolsce. Policja z Myślenic interweniowała w sprawie mężczyzny poszukiwanego od dawna listem gończym. Na oczach okolicznych mieszkańców rozegrały się przerażające sceny. O brawurowej akcji policji mówi dziś cała Polska.

Policyjny patrol zauważył na drodze poszukiwanego 30-latka. Mężczyzna jechał po przeciwnym pasie i od razu wzbudził czujność funkcjonariuszy. Poszukiwany natychmiast rzucił się do ucieczki i nie reagował na sygnały wysyłane przez policjantów. Kiedy dali mu znak do zatrzymania, on przyspieszył. Srebrne Audi, którym poruszał się mężczyzna, cały czas zwiększało prędkość. Jak podaje TVN, na ulicach Myślenic rozegrał się dramatyczny pościg. 

TVN przekazała informacje o brawurowej akcji policji. Padły strzały

Według informacji przekazanych przez TVN mężczyzna zrezygnował z ucieczki w okolicach placu targowego w Myślenicach. To właśnie tam porzucił swój samochód i rzucił się do ucieczki. Rzecznik prasowy małopolskiej policji Sebastian Gleń poinformował, że w trakcie pieszego pościgu padłu strzały:

- Jeden z mundurowych wzywając mężczyznę do zatrzymania się, oddał cztery strzały w powietrze. Chwilę później uciekinier był już w rękach funkcjonariuszy - poinformował rzecznik. 

Mężczyzna został błyskawicznie ujęty przez policję. W samym centrum miasta, na oczach mieszkańców rozegrały się przerażające sceny. Jedna z osób mało nie została poszkodowana przez rozpędzone audi należące do przestępcy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

30-latek odpowie za swoje czyny

TVN podaje, że zatrzymany przez małopolską policję 30-latek był poszukiwany dwoma listami gończymi. Mężczyzna był ścigany z powodu zaległej kary 4 lat pozbawienia wolności. Dziś, po zatrzymaniu przez funkcjonariuszy, przebywa już w więzieniu. To jednak nie koniec jego kłopotów. 

Zatrzymany mężczyzna będzie odpowiadał również za jazdę pod wpływem alkoholu. Mało brakowało, a do tych zarzutów trzeba by dołączyć potrącenie pieszej, którego cudem udało się uniknąć podczas pościgu w centrum Myślenic. Mężczyźnie grozi kolejne 5 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca
  4. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru
  5. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok
  6. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos

źródło: TVN24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News