Duże zmiany w życiu gwiazdora TVN. Czekają go nowe wyzwania?

Duże zmiany w życiu gwiazdora TVN. Czekają go nowe wyzwania?

TVN w swoich szeregach ma wiele znanych gwiazd, które swoim wizerunkiem promują stację. Jeszcze do niedawna telewizja miała jednego samozwańczego Króla TVN-u, teraz jednak jego dni mają zostać policzone. Na scenie pojawić się ma ktoś nowy.

TVN jest jedną z najpopularniejszych telewizji w naszym kraju. Na swoim koncie ma wypromowanie wielu gwiazd, które dzięki współpracy ze stacją stały się znane i rozpoznawane, a teraz swoim wizerunkiem reprezentują TVN. Do niedawna mówiło się również, że istnieje jeden, samozwańczy król TVN-u, którym był Kuba Wojewódzki. Mężczyzna był najbardziej znaną i rozpoznawaną postacią, która dzięki swojemu programowi dorobiła się ogromnego majątku i sławy. Najnowsze doniesienia wskazują jednak, że mogą to już być ostatnie dni wielkiej gwiazdy. Na scenie pojawić się ma ktoś, kogo program może przyćmić talk show Wojewódzkiego.

Kuba Wojewódzki - Król TVN

Wojewódzki swoją karierę zaczynał z pozycji dziennikarza muzycznego. Przez długie lata odpowiadał za wydawanie albumów muzycznych różnych zespołów rockowych, realizował teledyski, był również dyrektorem legendarnego Festiwalu Muzyków Rockowych w Jarocinie. Karierę telewizyjną rozpoczął od programu Rockandroller, który emitowany był w TVP1. Następnie zasiadał w jury kultowego programu muzycznego Idol, aż w końcu dorobił się produkcji zatytułowanej własnym imieniem i nazwiskiem, która do 2006 roku emitowana była w Polsacie. Show Wojewódzkiego w 2006 roku przeniesione zostało do TVN-u, gdzie oglądać je możemy do tej pory. Obecnie mężczyzna jest jednym z najpopularniejszych polskich celebrytów, który z chęcią zasiada w jury kilku programów. Mężczyzna znany jest ze swojego kontrowersyjnego stylu bycia i wyjątkowo emocjonalnych wypowiedzi. Jakiś czas temu okrzyknął się mianem Króla TVN-u i z chęcią chwali się swoimi wpływami oraz pokaźnym majątkiem i licznymi samochodami fanom w mediach społecznościowych.

TVN stawia na nową twarz. Dni Wojewódzkiego są już policzone?

Do tej pory program Kuby Wojewódzkiego był najpopularniejszym talk show w polskiej telewizji. Teraz okazuje się jednak, że jego kolega z TVN - Marcin Prokop zamierza wydać własny program, który w zamyśle pełen ma być wartości merytorycznej i konkretów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - W rzeczywistości medialnej, gdzie wszyscy chcą robić show, ja nastawiłem się bardziej na talk. Na słuchanie ludzi, którzy mają nam do powiedzenia znacznie więcej niż to, gdzie ostatnio byli na wakacjach, z kim sypiają i co mają w szafie. Wierzę, że wśród internautów jest coraz większe zapotrzebowanie na trochę inne treści, niż filmiki o rozpakowywaniu paczek, malowaniu rzęs i przebieraniu psa za pająka. Nie interesują mnie też celebryckie plotki i tanie sensacje - zdradził Prokop. Nowe talk show publikowane ma być w serwisie Youtube, jednak kto wie czy po zdobyciu popularności, stacja nie zdecyduje się na dołączenie nowego programu do ramówki TVN - w końcu Marcin Prokop związany jest z tą telewizją od lat. Talk show z prawdziwego zdarzenia może wygryźć program Wojewódzkiego, w którym od dawna widoczna jest zdecydowana przewaga samego "show".
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Przełomowe słowa papieża Franciszka o seksie. „To nie grzech”
  2. Katastrofa smoleńska: Zapadł przełomowy wyrok europejskiego trybunału
  3. Pułkownik MIAŻDŻY Pawłowicz! „Inteligencja odwrotnie proporcjonalna do apetytu”
Następny artykuł