Najsmutniejsze wiadomości od dawna dla widzów TVN

Najsmutniejsze wiadomości od dawna dla widzów TVN

TVN w swoich szeregach ma wiele znakomitych postaci, które są uwielbiane przez widzów. Teraz jednak doszło do niezwykle smutnej sytuacji, która z pewnością wstrząśnie tysiącami Polaków. Właśnie na jaw wyszło, że jeden z uwielbianych bohaterów odchodzi. 

TVN jest jedną z największych telewizji na polskim rynku medialnym. Jej każdy program oglądany jest przez miliony, czasem jednak zdarzają się nieprzewidziane sytuacje, które wprawiają w osłupienie zarówno ekipę stacji, jak i wszystkich widzów. Właśnie pojawiła się informacja, że uwielbiana postać TVN, która od lat kojarzona była z tą telewizją, niespodziewanie zdecydowała się odejść. Jej program oglądało wielu Polaków, a teraz nie wiadomo, jak długo przyjdzie nam czekać na jej powrót na ekrany.

Uwielbiana gwiazda TVN odchodzi

Jolanta Pieńskowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim świecie mediów. W ostatnich latach kojarzona jest przede wszystkim z telewizją TVN, a do końca października była gospodynią wieczornego pasma informacyjno-publicystycznego "Fakty o świecie". Często pojawiała się również w "Dzień Dobry TVN", teraz jednak na jaw wyszło, że kobieta zniknęła z ekranów na dłuższy czas. - Jolanta Pieńkowska z przyczyn osobistych wystąpiła o urlop, którego stacja jej udzieliła - informuje biuro prasowe. Przyczyny jej odejścia wciąż są tajemnicą, a nikomu nie udało dotrzeć się do kobiety i ustalić szczegółów. Dziennikarka nie odpowiada również na wysyłane jej pytania.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jolanta Pieńkowska jest gwiazdą telewizji TVN

Pieńkowska związała się z telewizją ponad 13 lat temu. Przez lata była kultową postacią "Dzień Dobry TVN", a z czasem dostała nawet własny, autorski program "Druga Strona Medalu", który cieszył się wśród fanów wyjątkową popularnością. Ostatnie 4 lata pracowała dla TVN24 BiS, gdzie prowadziła wyjątkowo lubiany magazyn "Świat", a następnie "Fakty z zagranicy". Ten ostatni z czasem ewoluował w "Fakty o świecie". W ostatnich miesiącach z redakcji odeszło wielu lubianych i popularnych dziennikarzy, m.in. Kamila Kalińczak czy Łukasz Kijek, nikt jednak nie spodziewał się tego po Pieńkowskiej. Oficjalnie nie wiadomo czy kobieta ma zamiar wrócić do stacji, a urlop jest jedynie tymczasowo. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Za dramat Edyty Górniak odpowiadali jej rodzice?! Gwiazda ujawniła szokującą prawdę
  2. Setki Polek umiera rocznie na WŁASNE życzenie. Wszystko przez TEN nowotwór
  3. 500 plus zostanie rozszerzone na każde dziecko? Minister rodziny komentuje
  4. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? Głodowa emerytura gwiazdy
  5. Reprywatyzacja w Warszawie: 5 osób zatrzymanych
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Następny artykuł