Uczestniczka show TVN ma serdecznie dość! Przerwała zmowę milczenia
Wiadomości Pikio - 26 Października 2018

Uczestniczka show TVN ma serdecznie dość! Przerwała zmowę milczenia

TVN po raz kolejny zdecydował się pokazać widzom nową edycję programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Chociaż show wzbudza wśród publiczności ogromne kontrowersje oraz prowokuje krytykę, wciąż cieszy się dużą popularnością. Internauci są więc zaskoczeni nowym, bardzo szczerym wyznaniem jednej z jego uczestniczek.

TVN jest bardzo popularną stacją telewizyjną, którą każdego dnia z ogromnym zainteresowaniem oglądają miliony Polaków. Szefostwo kanału często decyduje się więc na realizowanie naprawdę kontrowersyjnych, głośnych projektów, o których mówi przez długi czas cały kraj. Jednym z nich jest bez wątpienia burzliwy program "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jego uczestnicy są dobierani w pary przez grono ekspertów, poznają się tuż przed uroczystością i próbują poznać, a nawet zakochać. Ta zadziwiająca metoda bulwersuje oczywiście ogromną część opinii publicznej, która uważa, że nie da się znaleźć prostego wzoru na miłość i przywiązanie do drugiego człowieka, co najpewniej próbuje udowodnić produkcja programu.

TVN: Czy uczestnicy "Ślub od pierwszego wejrzenia" zostaną ze sobą do końca życia? Program prowokuje skrajne emocje

Program niezmiennie przyciąga jednak przed ekrany telewizorów ogromne rzesze widzów. W tym sezonie mogą oni obserwować codzienne życie Anity i Adriana, Przemka i Martyny oraz Agaty i Macieja. Szczególnym zainteresowaniem publiczności cieszy się przede wszystkim ostatnia z wymienionych par. Sytuacja małżeństwa nie wygląda na razie najlepiej i nie wiadomo, czy coś się w tej kwestii zmieni. Kobieta nie chce pozwolić wybranemu przez specjalistów partnerowi na emocjonalne zbliżenie i otworzyć się przed nim. Sprawę komplikuje dodatkowo postawa matki Agaty, która nie zaakceptowała udziału córki w programie. Widzowie wątpią więc w to, że para pozostanie ze sobą na resztę życia i nie zdecyduje rozstać. Przyszłość Agaty i Macieja wciąż pozostaje niepewna.

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przerywa milczenie! Program nie pokazuje prawdy o jej relacji z mężem?

Co ciekawe, sama Agata nie wytrzymała już milczenia na temat swego udziału w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Jej nowy wpis na Instagramie bez wątpienia możemy traktować jako komentarz wobec tego, jak jej prywatne życie zostało pokazane w programie stacji TVN.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kogel-mogelW "Koglu-moglu" pokochali go wszyscy. Zmarł w niewyjaśnionych i wstrząsających okolicznościachCzytaj dalej
- Czasami rzeczywistość pokazana na szklanym ekranie bywa przekoloryzowana i wierzenie w nią jest absurdalne - napisała uczestniczka, publikując zdjęcie wykonane prawdopodobnie w czasie wakacji, na którym widzimy jedynie piękny pejzaż.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Uwielbiana aktorka ujawniła, że jest chora. Ma stwardnienie rozsiane
  2. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
  3. Kiedy premiera Kogel Mogel 3? Fani kultowej serii będą zawiedzeni
  4. Pies, który jest trudny w wychowaniu? Jeden Twój błąd, a koniec będzie tragiczny
  5. Gigantyczna burza po DDTVN! Tysiące internautów żądają przeprosin
ZAMIANA
julia_scorupco1Ta zjawiskowa dziewczyna jest córką znanej polskiej aktorki. Której? Nie zgadniesz!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News