Widzowie chcą roznieść TVN. Skandal podczas najważniejszej transmisji roku

Widzowie chcą roznieść TVN. Skandal podczas najważniejszej transmisji roku Źródło: TVN

TVN zadziwiło widzów decyzją, którą podjęli realizatorzy jednej z najważniejszych transmisji w roku. Publiczność nie pozostawiła na stacji suchej nitki. Na portalach społecznościowych szybko zaroiło się od bardzo negatywnych komentarzy.

TVN podjęło się pokazania widzom 25. Gali Muzyki Rozrywkowej i Jazzu, w czasie której rozdano tegoroczne Fryderyki. Największym wygranym plebiscytu okazał się bez wątpienia Dawid Podsiadło. Wokaliście udało się bowiem zgarnąć statuetki w najbardziej prestiżowych kategoriach oraz przede wszystkim pokaźnej liczbie.

TVN transmitował tegoroczną galę wręczenia Fryderyków i nie uniknął wpadek

Wielu widzów było zachwyconych sukcesem popularnego piosenkarza, jednak jego radość oraz liczne występy największych gwiazd polskiej muzyki nie zdołały przykryć poważnej wpadki, jaką zaliczył TVN. Na portalach społecznościowych znaleźć dziś można wiele wpisów, w których internauci skrytykowali stację za decyzję o zadziwiającym okrojeniu emisji z wydarzenia.

Jak się bowiem okazało, nagrodę za najlepszy album hip hop wręczono ostatecznie już poza anteną. Widzowie nie mogli więc swobodnie przyjrzeć się ogłoszeniu wyników w kategorii, która dla wielu z nich była najbardziej wyczekiwaną. Wywołało to niemałe oburzenie, gdyż jest to przecież obecnie jeden z najbardziej popularnych gatunków muzycznych wśród krajowych słuchaczy.

- Fryderyki za rap rozdane poza transmisją. Czy to jakiś 1999 rok? - pytał na Twitterze jeden z zadziwionych sytuacją widzów.

- Nagroda za rap poza transmisją. Masakra - dodał kolejny, także wyraźnie niezadowolony z decyzji stacji TVN.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Co to za farmazon z tymi Fryderykami 2019 w kategorii rap, to ja nie mam pytań. Tak zmarginalizować muzykę, która dominuje na polskim rynku. Brawo! - stwierdził inny internauta z niemałą dozą ironii.

Ostra krytyka po jednej z najważniejszych emisji w roku

Poza tym internauci krytykowali żarty jednego z prowadzących, które ich zdaniem często okazywały się po prostu całkowicie nietrafione. Poza tym zauważono, iż realizatorom gali zdarzyły się wpadki techniczne. Te za to miały opóźnić niektóre występy, co także nie spodobało się zgromadzonej przed telewizorami publiczności.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Michał Szpak pokazał BRATA! To takie CIACHO, że fanom opadły szczęki!
  2. Mąż Joanny Liszowskiej to MILIONER ze Szwecji! Nie uwierzycie, czym się zajmuję
  3. Widzowie TVP nie mogli uwierzyć własnym uszom! Chodakowska tak obraziła celebrytkę, że ta się popłakała na wizji
  4. Tragiczny wypadek w „M jak miłość”. Fani serialu wstrzymali oddech
  5. Ferdek z "Kiepskich" w opałach. Internauci są na niego wściekli!

Źródło: Interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News